Успішний молодіжний ЧЄ-2016 з кіокушинкай карате

shinkyokushinkai_eurochamp-2016Нещодавно в Софії (Болгарія) відбувся Чемпіонат Європи з кіокушинкай карате (ShinKyokushinkai): абсолютний чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок, а також вагова першість континенту серед молоді (U-22). Дістатися нагород дорослого турніру представникам України не вдалося, а ось юні спортсмени здобули ряд вагомих досягнень.

Двоє молодих українців стали чемпіонами Європи 2016 року. Максим Чайковський відзначився на першому місці в категорії 70-75 кг, для цього він у фіналі здолав литовця. Анатолій Журавель був найсильнішим у вазі понад 85 кг, його опонентом став грузинський боєць.

Вийшли у фінал, але програли його ще троє наших атлетів. У 65-70 кг Максим Слинько поступився вірменинові, Володимир Бугай не зміг справитися з грузином у 80-85 кг, а в жіночій частині змагань Світлана Лагно програла «золоту» сутичку в +65 кг литовській опонентці.

На третю сходинку п’єдесталу пошани піднялися Ростислав Ференц (75-80 кг), Юрій Крюков (80-85 кг), Юрій Іноземцев (+85 кг), Анастасія Мельничук (55 кг).