Успішний виступ Миколи Пащинського у Німеччині

altУ німецькому Тенсфільді українські мотокросмени Олександр і Микола Пащинські взяли участь у 5-му етапі відкритого чемпіонату Німеччини, який носить назву ADAC MX Masters. Традиційно німецький чемпіонат приваблює найсильніших світових пілотів, і останній уїк-енд не став винятком. Наші гонщики їхали з такими зірками МХ1/МХ2 як росіянин Євген Бобришев і німець Кен Рокзен, котрі представляють найсильніші заводські команди світу (Honda World Motocross і Red Bull Teka KTM Factory Racing).
Перше тренування принесло нам позитивні новини. Першими на трек виїхали власники непарних номерів, до яких належать і наші пілоти – Микола Пащинський (№ 57) та Олександр Пащинський (№ 315). За 30 хвилин гонщики встигли проїхати по 7-9 кіл. Швидше за всіх 1700-метровий трек проїхав бельгієць Кевін Воутс (2’13.625). Євген Бобришев був третім з результатом 2’14.764.
Микола Пащинський, намотавши дев’ять кіл, саме на останньому показав свій найкращий час (2’18.158), програвши лідерові 4.533 секунди. Олександр Пащинський показав 21-й результат (2’26.719).
Потім на трек викотили володарі парних номерів, найсильнішим серед яких прогнозовано став місцевий пілот Кен Рокзен, який лідирує в чемпіонаті світу МХ2. Потрібно сказати, що разом з Рокзеном ще два пілоти змогли показати час кращий, ніж наш Микола, тож в підсумку у спортсмена з Ірпеня був 11-ий підсумковий час на тренуванні.
Путівки до основних заїздів братам Пащинським довелося у двох різних кваліфікаційних групах. У першій групі, яку очолював Кен Рокзен, виїхав Микола. Проїхавши вісім кіл за 30-хвилинну сесію, наш пілот показав на 6-му колі свій найкращий результат (2’15.434) і посів 10-е місце. Українець поступився лідеру, Кену Рокзену, 6.397 секунди.
У другій групі тон задавали німець Маркус Шиффер і росіянин Євген Бобришев. Наш Олександр Пащинський посів 16-те місце з часом 2’22.690 і не зміг напряму потрапити до основних заїзди, відтак йому належало взяти участь у гонці «Останній шанс». І Олександр, який нині перебуває далеко не у найкращій формі впорався із завданням – стартувавши п’ятим, він утримався на цій позиції до кінця 20-хвилинного заїзду.
У фінальний день змагань, 24 липня, Микола Пащинський святкував свій 22-й День народження. І виступив багаторазовий чемпіон України цілком успішно. 17-те місце в першому заїзді можна було вважати пристрілочним, з урахуванням того, що погодні умови були екстремальними – сильний дощ і поривчастий вітер. Старт першого заїзду був цілком вдалим – Микола від’їхав шостим, але потім стався інцидент, який «засунув» нашого пілота на 21-ше місце. До фінішу вдалося відіграти чотири позиції.
А от у другому заїзді Микола зумів не просто добре стартувати, але виграти старт у всього пелотона, включаючи чинних зірок чемпіонату світу MX1/MX2 Євгена Бобришева і Кена Рокзена. Щоправда, протриматися на такій високій позиції не судилося, об’єктивно низка спортсменів була сильнішою за нашого гонщика, але сам факт виграшу старту у пілотів найсильніших світових заводських команд, мотоцикли яких «заряджені не по-дитячому», викликає повагу. 
Микола на фініші був дев’ятим, загалом же на етапі посів 13-те місце. Переможцем уїк-енду став росіянин Бобришев, який завадив німецькому національному улюбленцю Рокзену взяти домашню перемогу. Олександр Пащинський не дуже вдало стартував у першій гонці і з «хвоста» пелотона зумів пробитися на 25-те місце. Але к другому заїзді гонщик участі не брав.
інформація — портал motosport.ua, фото — motocrossactionmag.com
{social}
{iarelatednews articleid=»674,654,601,564″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *