Ужгородці – найкращі на ЧУ з петанку в триплеті

fitness_wc2016_childrenУ Львові вирішилася доля нагород Чемпіонату України з петанку у форматі триплет. На фінальній частині національного турніру зібралися 12 найкращих команд-триплетів, що пройшли відбір у своїх областях.

Розпочали турнір з групової стадії. Жеребкуванням триплети розділили на дві групи по 6 команд, де вони зіграли «кожен з кожним». Дві найкращі з кожної групи виходили в півфінал/фінал.

У «золотому» матчі очний двобій вели ужгородські триплети. Чемпіонами України 2016 року стали Петро Гойс, Ігор Заславський та Олександра Шевченко. Срібло виграли Альона Колодій, Антон Ласько, Андрій Дорошук та Роман Мамець.

За третє місце сперечалися кияни з харківянами. І останні зуміли обіграти столичних петанкістів. Бронзовими призерами стали Павло Грібачов, Влад Годованець, Леонід Брагін і Олег Михайліченко.

Нагадаємо, раніше ми писали, що титул чемпіонки країни з петанку в тет-а-тет також виборола представниця Ужгороду.

Довідка. Гра в петанк полягає в киданні металевих куль якомога ближче до невеличкого деревяного шару, який називається кошонет і знаходиться на площадці 15 м на 4 м, посипаній піском, грунтом, гравієм тощо. Головна мета гравців або команди – аби наприкінці гри їхні металеві шари були ближчими до кошонету, аніж в суперника. Це національний вид спорту Провансу.