В Черкасах визначились найкращі бійці з кікбоксингу WAKO в Україні

В Черкасах відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих у розділах лоу-кік (LK), лайт-контакт (LC) та поінт-файтинг (PF). На національні змагання зібралися найсильніші представники Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської областей і міста Києва.

У командному заліку регіонів найрезультативнішими були представники Донеччини, на рахунку яких 9 золотих, 9 срібних та 10 бронзових медалей. Кікбоксери Харківщини показали другий результат (8 золотих, 5 срібних та 5 бронзових медалей). До трійки кращих увійшли й спортсмени з м. Києва, які спільними зусиллями здобули 8 золотих і 4 бронзових відзнаки.

В лайт-контакті підтверджує свої титули чемпіон світу 2017 Павло Замятін (в.к. 74 кг), також, вдруге чемпіоном України стають Євген Мінаєв (в. к. 63 кг), Вадим Кучеренко (в.к. 69 кг) та Юлія Корощенко (в.к. 70 кг). Окрім вказаних бійців, на першу сходинку п’єдесталу пошани в цьому розділі також піднялися Артур Руденко (в.к. 57 кг), Володимир Голубєв (в.к. 79 кг), Микола Ксензов (в.к. 84 кг), Олександр Ксензов (в.к. 89 кг), Вадим Клижин (в.к. 94 кг), Ерік Гатіятуллін (в.к. понад 94 кг), Олена Десятова (60 кг).

Як повідомляє Федерація кікбоксингу України WAKO, в лоу-кік діючим чемпіонам було вкрай важко, тому захистити свій титул вдалося лише двом спортсменам – Віталію Мануйленко (в. к. 60 кг) та Романові Головатюку (в.к. понад 91 кг). Перемогу в цьому розділі здобули, також, Ярослав Сабар (в.к. 67 кг), Владислав Гида (в.к. 57 кг), Олександр Барбашов (в.к. 54 кг),  Андрій Меленівський (в.к. 71 кг).. Також у чоловічому турнірі в лоу-кік із золотом відтепер є Данило Рибченко (в.к. 51 кг), Кирило Овсієнко (в.к. 63,5 кг), Артур Закірко (в.к. 75 кг), Олексій Курчин (в.к. 81 кг), Владислав Фостенко (в.к. 86 кг) та Ярослав Єфімцев (в.к. 91 кг).

У жіночому заліку кращими на ЧУ були Антоніна Осецька (в.к. 56 кг), Наталія Мартюхіна (в.к. 65 кг), Уляна Міщенко (в.к. 70 кг), Любов Дереш (в.к. 52), Юлія Демченко (в.к. 60 кг) та Дар’я Фоміна (в.к. до 48 кг).

Востаннє розіграш нагород у поінт-файтингу на національному рівні відбувався в жовтні 2017 року в Дніпрі. На цей раз кращими у цьому розділі стали: у чоловіків – Дмитро Хандошко (в.к. 63 кг), Артем Ткаченко (в.к. 69 кг), Павло Замятін (в.к. 74 кг), Вадим Шаповалов (в.к. 79 кг), Максим Крупенко (в.к. 84 кг), Олександр Батурін (в.к. 89 кг), Руслан Креньов (в.к. 94 кг), Ерік Гатіятуллін (в.к. понад 94 кг); у жінок – Олена Десятова (в.к. 60 кг), Юлія Корощенко (в.к. 70 кг), Аліна Кравчук (в.к. понад 70 кг).

Надалі дорослі спортсмени готуватимуться до першості країни в кік-лайт, фул-контакт, К-1 та музичних вправах, яка запланована на 20-22 квітня 2018 року в Луцьку.

А найближчим національним турніром буде Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів (всі розділи), який проводитиметься з 29 березня по 1 квітня 2018 року у Броварах на Київщині.

Фото: Федерація кікбоксингу України WAKO

Прес-служба Спортивного комітету України

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *