В Дніпропетровську пройшов чемпіонат України зі скелелазіння

climb_newsУ Дніпропетровську на території скелелазного центру La Scala пройшов чемпіонат України зі скелелазіння у дисциплінах «швидкість» та «складність». За звання чемпіона/ки змагалися декількасот спортсменів та спортсменок майже з усіх областей України.

 

Серед чоловіків у «складності» перемогу святкував Валерій Крюков з Дніпропетровська,  він був єдиним учасником в чоловічому заліку, котрий зумів подолати фінальну трасу до кінця. Друге місце посів киянин Павло Векла, бронза у Антона Мардашова з Нікополя. 

 

Найкращою у «складності» серед жінок виявилася Євгенія Казбекова з Дніпропетровська – з усіх учасниць, повністю пролізти фінальну трасу зуміла лише вона. Друге місце здобула також представниця Дніпропетровська Анна Савченко, третю сходинку посіла киянка Надія Яценко.

 

В змаганнях жінок у «швидкості» першою стала досвідчена харків’янка Алла Маренич. Другу сходинку сенсаційно посіла Олександра Волкова з Одеси, для якої це був перший «дорослий»  чемпіонат. Бронзова нагорода у Яни Луговенко з Нікополя.

 

У «швидкості» серед чоловіків, покращивши свій минулорічний показник на одну сходинку п’єдесталу,  перше місце здобув Ярослав Гонтарик з Нікополя. Срібло тут дісталось одеситу Андрію Китайку, бронза у дніпропетровського спортсмена Володимира Зінченка.

фото — extremeua.com

 

{social}

{iarelatednews articleid=»1852,1692,1620″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *