В Києві відбулися Перші Всеукраїнські студентські ігри

25 вересня в Національному університеті фізичного виховання та спорту України в Києві відбулися Перші Всеукраїнські студентські ігри. Студенти з усіх областей з’їхалися позмагатися у таких видах споту: футзал, черліденг, шахи, спортивні танці, танці на візках, аеробіка та сумо.

wushu_stud

Спортивний комітет України реалізував цей проект у співпраці з провідними профільними вузами країни. На студентське свято спорту з’їхалося близько 300 учасників з різних навчальних заклададів: Львівської політехніки, Тернопільського економічного, Житомирського університету імені Івана Франка, Сумського педагогічного та багатьох інших.

Ілля Шевляк, президент Спортивного комітету України прокоментував: «Ми з вами розпочали велику справу – вперше під егідою єдиних змагань об’єднуємо студентів-представників неолімпійських видів спорт. Щороку в Україні проводяться універсіади, але спортсмени-неолімпійці не беруть у них участь, відповідно – не можуть повністю розкрити свій потенціал та в бойових умовах підготуватися до переходу на найвищий, дорослий рівень найбільших міжнародних змагань. Відтепер така можливість з’явилася – саме завдяки Всеукраїнським студентським іграм, які стануть традиційними і з наступного року, переконаний, будуть внесені до реєстру МОН. Сьогодні система вищої освіти налічує 966 навчальних закладів, де здобувають знання 3 мільйони молодих людей, і більшість з них займається спортом. Я впевнений, що наступного року географія Всеукраїнських студентських ігор стане іще ширшою. Крім того, обов’язково зросте і кількість видів спорту».

cheer_2_studЗа результатами Перших Всеукраїнських студенських ігор у командному заліку з черліденгу перше місце посів студентський склад команди Ред Фокс, друге місце – команда Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, а третє дісталося Харківському національному педагогічному університету. У програмі дует – перше місце виборов студентський дует Ред Фокс, друге – Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (м. Луцьк) , а третє – Харківський національний педагогічний університет імені Григорія Сковороди.

chess_studНайкращими шахістами виявилися студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, друге місце посіли студенти Національного медичного університету імені О. Богомольця, третє – Національного університету харчових технологій.

futzal_stud

У фіналі турніру з футзалу позмагалися запорізькі студенти з київськими. Золоті нагороди отримали студенти з Національного університету харчових технологій, а срібні, відповідно, студенти з Запоріжського національного університету.

aerobika_studНакращими атлетами з аеробіки у виді програми “Трійка” стали студенти з Запорізького національного технічного університету, друге місце посіли студенти Житомирського державного університету, а третє з Сумського державного педагогічного університету. У програмі “змішані пари” перше місце знову посів запорізькій вуз, друге Харківська академія фізичної культури, а третє – київська політехніка. Аеро-денс перше місце у Запорізького національного технічного університету, друге у Сумського державного педагогічного університету, а третє у Київського політехнічного університету. У програмі “фанк команди” перше місце посіли студенти з Харківської академії фізичної культури, а друге з Національного авіаційного університету.

dance_studУ спортивних танцях змагалися студенти профільного вузу – Національного університету фізичного виховання та спорту України. У латиноамериканській програмі посіли перше місце – Позовний Дмитро і Гижко Єлизавета, друге місце – Лоторєв Євген і Хаванська Тетяна. В європейській програмі – перше місце – Резнік Ігор та Поліщук Марія, друге місце – Куклін Артем та Дика Аліка, третє – Михайлов Андрій та Богачова Анна.

sumo_studЗмагання з сумо стали наймасовішими, приїхало більше 100 атлетів і змагалися вони у чотирьох вагових категоріях. Перше місце за кількістю балів виборов Переяслів-Хмельницький педагогічний університет імені Сковороди, друге – Кам’янець-Подільський державний універститет, а третє Сумський державний педагогічний університет імені Макаренка.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *