В Києві відбудеться святкування Міжнародного дня шахів

20 липня об 11.00 у шаховій альтанці парку ім. Тараса Шевченка відбудуться заходи з нагоди святкування Міжнародного дня шахів.

На радість усіх шанувальників цієї захопливої гри Федерація шахів України та Федерація шахів м. Києва разом із Спортивним комітетом України проведуть сеанс одночасної гри і традиційний турнір з шахів (бліц) серед аматорів.

В інтелектуальних поєдинках візьмуть участь імениті шахісти України, міжнародні гросмейстери Юлія Осьмак та Спартак Височін. На 20 шахових дошках бажаючі зможуть спробувати власні сили та позмагатись із чемпіонами.  

Участь у заході – безкоштовна.  Всі бажаючі можуть долучитися до турніру за попередньої реєстрації. Для цього надсилайте коротку довідку про себе (ПІП, вік, спортивна кваліфікація (якщо така є), захід, в якому ви бажаєте взяти участь: «сеанс» або «турнір», та контактний номер телефону) на електронну адресу prihodkochess@ukr.net. Також ви можете отримати інформацію за телефоном: (096)480243 Приходько Олександр.

Довідково: 20 липня 1924 року була започаткована Міжнародна федерація шахів (ФІДЕ), яка в 1966 році ініціює створення міжнародного свята, присвяченого грі в шахи. Подія відзначається майже в 200 країнах світу, а традиція святкування закладена ЮНЕСКО. З 2012 року в нашій державі 20 липня також відзначають День шахів в Україні.

Прес-служба Спортивного комітету України 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *