В Києві відбувся чемпіонат України з Free Fight!

Цими вихідними в Києві відбувся Чемпіонат України з Free Figh’у серед дорослих (вікові категорії від 19 років). Чемпіонат зібрав понад 150 учасників з 17 регіонів нашої країни.

Змагання проходили за версією «Ріал Файт», що дозволило спортсменам в повній мірі продемонструвати напрацьовану техніку бойового мистецтва. Готовність спортсменів до цих змагань визначалась під час навчально-тренувальних зборів, де учасники відшліфовували свою техніку. Саме тривала та сумлінна підготовка стала основою видовищних та технічно наповнених поєдинків.

Найкоротший бій завершився на 20-ій секунді больовим прийомом на руку.

Вперше за шістнадцять років проведення Чемпіонату України, загальнокомандне золото розділили Київська та Вінницька області. Срібними призерами у командному заліку стали представники Полтавської області, а бронзовими — спортсмени Івано-Франківської.

Як відзначають тренери та спортсмени, Чемпіонат України є не тільки місцем, де відбувається поєдинок зі своїм суперником, але і в повній мірі проявляється сила волі та внутрішній світ кожного учасника змагань.

Одночасно з Чемпіонатом України відбувся і Всеукраїнський меморіальний турнір з фрі-файту. На відміну від Чемпіонату тут спортсмени змагались серед серед всіх вікових груп та по двом розділам – ріал файт та лімітедфайт. За рахунок більшої кількості категорій збільшилась і кількість учасників – у турнірі взяли участь понад 250 спортсменів.

Особливо відзначились поєдинки, що були проведені в молодших вікових групах. Адже для багатьох спортсменів змагання такого рівня стали потужним стартом та важливим випробуванням на шляху до оволодіння бойовими мистецтвами.

За кількістю призових місць, в командному заліку Турніру перше місце посіла Київська область. Друге місце виборола Тернопільська область і третє — Івано-Франківська.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *