В Києві пройшла наукова конференція «Спорт та сучасне суспільство»

konf_15 березня 2015 року в Національному університеті фізичного виховання і спорту України було проведено загальноукраїнську студентську наукову конференцію «Спорт та сучасне суспільство».

Вперше такий захід пройшов в форматі відеоконференції, що дало змогу залучити до нього більш широку аудиторію. Так, крім студентів та викладачів НУФВСУ, в конференції взяли участь їхні колеги із Дніпропетровського державного інституту фізичної культури, Львівського державного університету фізичної культури, а також Харківської державної академії фізичної культури. Всього участь в науковому форумі взяли більш як 50 науковців.

Програма цього заходу включала: урочисте відкриття, доповіді 12 учасників, підведення підсумків, нагородження учасників, закриття та прийняття Резолюції.konf_2

 

На конференції було розглянуто результати студентських наукових досліджень з історичних, соціально-гуманістичних, організаційно-правових, економічних аспектів розвитку професійного, неолімпійського та адаптивного спорту; проблем підготовки та змагальної діяльності спортсменів та їх реабілітації.

 

Захід відбувся за сприяння Спортивного комітету України.

{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *