В Києві пройшов чемпіонат України із самбо

new_sambo_Нещодавно у Києві пройшов чемпіонат України із самбо, атлети змагалися в двох розділах – боротьбі та бойовому самбо. Всього в змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів та спортсменок (із 20 областей), які розіграли 30 комплектів нагород. Перемогу в загальнокомандному заліку святкували представники столиці.

Прокоментувати організацію та самі змагання, а також окреслити плани на найближче майбутнє ми попросили президента Федерації самбо України Вадима Рогача.

«Насамперед хотів би сказати, що у нас в збірній зараз почалася зміна поколінь. Особливо в чоловічій команді, де склад оновився, думаю, відсотків на 70. Ну і головне –  хлопці показали, що з ними можна і потрібно працювати.

Не дивлячись на всі труднощі та поточну соціально-політичну ситуацію чемпіонат пройшов добре. Цього разу ми приділили багато уваги суддівству та забезпечили суддів усім необхідним технічним обладнанням, щоб можна було вирішувати всі суперечливі моменти завдяки відео-повторам, і це, без сумнівів, дало позитивний результат. Крім того, вперше було організовано он-лайн трансляцію змагань.

Також хотів би сказати, що на цьому чемпіонаті ми за прикладом міжнародної федераціїgoncharuk-roma зробили більш жорсткими вимоги щодо екіпірування спортсменів, відповідно до стандартів міжнародних змагань  найвищого рівня тому і «картинка» з турніру була якісно новою.

Загалом змагання пройшли на дуже високому рівні – як в спортивному, так і в організаційному моментах. Тренерський штаб довів, що працює не даремно, так що тепер будемо бачити як проявить себе молоде покоління на міжнародних змаганнях. Для більшості з них вони будуть дебютними.

Так, переможці та віце-чемпіони цих змагань представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи, котрий проходитиме з 15 по 19 травня в Бухаресті, а також восени на чемпіонаті світу».

{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *