В Китаї пройшов чемпіонат світу з традиційного ушу

news_wush_1У китайському місті Ціджоу завершився чемпіонат світу з традиційного ушу. Ці змагання по праву заслужили звання «найбільш незвичних», оскільки сам захід проходив на свіжому повітрі і теплий та м’який клімат дозволив це організувати. Як і завжди, змагання пройшли на високому рівні, починаючи з відкриття і завершуючи приємним «подарунком». Варто відзначити також професійну роботу суддів, які за три дні зуміли провести такі масштабні змагання, не затягуючи їх до пізнього вечора (все закінчувалось не пізніше 18:00)

Практично кожен спортсмен збірної України подолав рейтинг та потрапив до трійки призерів. Лідери та досвідчені атлети тримали марку, але цього разу удача була на стороні молодих спортсменів, котрі змогли виступати на одному рівні із дорослими. Не можна також не згадати дуйлянь (Суонг-Колесніков), вдалу, сильну роботу і в підсумку перші!news_wush_2 Вперше українська збірна підготувала командні виступи та потрапила в трійку призерів.

Щодо «подарунка», то це була екскурсія визначними місцями міста і я вам скажу, там було що подивитись. Екскурсія тривала близько 4 годин і за цей час ми побували в трьох місцях: на набережній з чудовим видом на затоку; в надзвичайно красивому парку та в селі, що було рідною домівкою для чудового поета.

Повертаючись до самих змагань, хочеться щиро привітати всіх спортсменів та тренерів зі зробленою титанічною роботою та побажати їм надалі ще більше завзятості та достойних результатів, так тримати!

Президент Української федерації ушу

Олег Чуканов

{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *