В новий рік з новими правилами!

Комітетом зі скелелазіння Федерації альпінізму і скелелазіння України прийнято рішення щодо проведення чемпіонату України відповідно до олімпійського формату. Нагадаємо, що проведення Чемпіонату заплановано на 14-17 червня в м. Києві.

Згідно з міжнародними правилами, 20 спортсменів бере участь у кваліфікації одразу в трьох видах програми: швидкість, складність та боулдеринг. У швидкості відбувається забіг на двох трасах з попередньою спробою. У складності спортсмени проходять одну трасу в режимі «onsight». А в боулдерингу учасникам доведеться проходити чотири траси.

Результати спортсменів помножуються і шестеро учасників з найменшим похідним продовжують боротьбу у фіналі. Фінал відбувається за тим же принципом, що й кваліфікація.

Нагадуємо, що скелелазіння вперше буде представлене на Олімпійських Іграх-2020, які відбудуться в Токіо. Саме такий принцип перемноження результатів і буде використовуватись на Олімпіаді.

Також, варто відзначити, що на основі результатів національної першості буде формуватись Національна збірна України зі скелелазіння для участі в чемпіонаті світу, який відбудеться у вересні цього року в м. Інсбрук (Австрія).

Прес-служба Спортивного комітету України

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *