В Одесі відбувся ЧУ з розв’язування шахових композицій

В м. Одеса в приміщенні Об’єднання шахово-шашкових клубів Одеської області відбувся відкритий особисто-командний чемпіонат України з шахів серед дорослих та юніорів (розв’язування шахових композицій), повідомляє Федерація шахів України. Чемпіоном України в особистому заліку став міжнародний гросмейстер Кирило Шевченко — для 15-річного киянина це був дебют у турнірах розв’язувачів. Друге і третє місця — у досвідчених Валерія Копила і Олексія Соловчука. У юніорів трійка призерів виглядає наступним чином: золото у Кирила Шевченка, срібло здобув Євген Трахтман, а бронзу — Олексій Кукелко.

У командному заліку Золото Чемпіонату дісталось команді киян, до складу якої увійшли Кирило Шевченко, Володимир Арідов, Ігор Ярмонов та Олександр Малієнко. Віце-чемпіонами стали учасники команди з Полтави (Валерій Копил, Олексій Соловчук, Володимир Куриленко), а командну бронзу забрали харків’яни (Анатолій Хандурін, Валерій Кривенко, Олександр Бочкарьов, Владислав Тарасюк).

Чемпіонат України, який мав відкритий статус, одночасно був етапом Кубка світу, і його учасники, які посіли перші десять місць, отримали очки у залік цього турніру. Зазначимо, що Кирило Шевченко за підсумками чемпіонату вперше потрапив до ТОП-рейтингу Кубка світу, відразу посівши 22-й рядок. А литовець Limontas Martynas, який фінішував в Одесі на 1-му місці, очолив після цього етапу турнірну таблицю Кубка.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *