В рамках Чемпіонату України зі скелелазіння встановлено новий світовий рекорд!

new_skalolaz_03_07В Одесі завершився Чемпіонат України зі скелелазіння, змагання проводилися в двох розділах – «швидкість» та «складність». В Одеському чемпіонаті взяли участь чимало знаних майстрів та майстринь скелелазіння, як от: Михайло Шалагін, Валерій Крюков, Данило Болдирєв, Анна Щербина, Ольга Шалагіна та інші.

Перший же день змагань приніс приємну несподіванку – донеччанин Данило Болдирєв, у розділі «швидкість» подолав п’ятнадцятиметрову стінку за 5.93 с., побивши цим самим старий світовий рекорд у 6.04 с., ставши при цьому, звичайно ж і переможцем української першості. Друге місце в цій дисципліні посів Ярослав Гонтарик, третя сходинка п’єдесталу за Сергієм Барковським. В жіночому заліку перемога дісталася Аллі Маренич, друге та третє місця посіли Анастасія Сависько та Анна Щербина.

У змаганнях на «складність» в чоловічій програмі перемогу святкував Валерій Крюков, на другому місці Юрій Дзюбяк, на третьому – Михайло Шалагін. Жіночу програму «складності» без особливих зусиль виграла багаторазова  чемпіонка України Ольга Шалагіна, за нею розташувалися Євгенія Казбекова та Анна Савченко.

За словами спортсменів, членів збірної команди України, цей чемпіонат став для них черговим етапом у підготовці до Чемпіонату Світу, що відбудеться у Вересні в Парижі.  

{social}

{iarelatednews articleid=»1145,1091,1075″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *