V спортивні ігри молоді з пауерліфтингу завершилися у Глухові

Серед юніорок блискучі результати показала Інна Трофименкова з Чернівців, яка виступала у ваговій категорії до 52 кілограмів. Інні вдалося встановити три юніорських рекорди країни: у присіданні – 160 кг, у становій тязі – 155 кг та у сумі триборства – 405 кг! Ці результати дозволили Інні посісти перше місце і в абсолютній першості за формулою Вілкса.
А досвідчений уже атлет з Луганська Сергій Пархоменко при власній вазі 102,5 кг зібрав у сумі трьох вправ 962,5 кіло і виграв не лише змагання в категорії до 105 кг але й отримав першість в «абсолютці». Також тепер Олександру належить новий юніорський рекорд України у жимі штанги лежачи – 272,5 кг!
У командному заліку молодіжних ігор, як серед юніорок так і серед юніорів, перемогу здобула команда Харківської області.
powerlifting-V-sportyvni-igry-molodiТисячолітній Глухів гостинно приймав учасників V спортивних ігор України з пауерліфтингу серед молоді, які проходили з 3-го до 5-го квітня. У змаганнях взяли участь близько 120 атлетів з 20 регіонів України.