В Україні розпочинається пейнтбольний сезон

paintball-hulk-millenium-franceУже ближчими вихідними після зимової перерви на спортивні майданчики України повертаються пейнтболісти: команди залишать свої тренувальні бази і зберуться у Києві, щоб розіграти Кубок пам’яті Дмитра Баркалова, який традиційно відкриває пейнтбольний сезон в Україні.

Щоправда, деякі українські колективи уже стартували у новому змагальному році. Команда «Халк», чемпіон і володар Кубку України, зіграла на першому етапі найбільш престижної європейської серії «Мілленіум» у Франції. Торік хлопці, посівши третє місце у Дивізіоні 1, здобули право у 2012-му грати в «напівпрофесійній лізі», другій за значенням у європейнтбольній ієрархії.

І дебют вийшов дуже вдалим – одразу четверте місце. Як говорять гравці, «підсумкове четверте місце залишає відмінні перспективи на сезон і доводить вірність обраного напрямку розвитку команди».

Перед цим етапом «Millenium» наша команда пройшла інтенсивну підготовку, в процесі якої відвідала три турніри в Росії (треба було визначити рівень готовності гравців і сформувати склад). У Росії, де грають одні з найсильніших команд Європи, кияни були представлені двома складами, які грали у вищому дивізіоні Ice Ball і RXL. І навіть попри виятково тренувальний статус участі, непогано себе проявили. Приміром, на заключному етапі Ice Ball «Hulk» посіла друге місце, поступившись у фіналі команді, у складі якої грали три чемпіони світу. За підсумками зіграних матчів був визначений склад на перший етап чемпіонату Європи, як іще називають серію «Міленіум». До складу увійшли: Ярослав Янушевич (центральний захисник, капітан), Олександр Приступов (універсал, граючий тренер), Андрій Миролюбов (універсал), Дмитро Конобас (нападаючий), Дмитро Тимченко (півзахисник), Іван Березюк (нападаючий).

Варто відзначити, що з одинадцяти гравців команди, які заявлені на участь у турнірі, – десять українців, а всі одинадцять є членами команди «Hulk» останніх двох сезонів. Можна з гордістю стверджувати, що команда «Hulk» зразка 2012 року грає винятково своїм складом, що є величезним досягненням українського пейнтболу!

Що стосується змагань у Сен-Тропе, то вони пройшли на справді високому рівні, що стає традиційним для організаторів серії останніми роками. Саме на першому етапі закладається фундамент для успішного виступу в серії (нагадаємо, що переможець серії визначається за сумою набраних залікових очок на кожному етапі). Дві перші кращі команди отримують право виходу до CPL (Ліги чемпіонів), щоб боротися з найсильнішими командами світу.

Окрім «халків», Україну на першому етапі «Мілленіума» представляла луганська команда «Ларді», що грає у Дивізіоні 1. Тут результат скромніший, але теж непоганий – підсумкове восьме місце.

Попереду у «Халка» і «Ларді» ще три етапи серії: 25-27 травня у Бітбурзі (Німеччина), 29 червня-1 липня у Лондоні (Великобританія) і 12-14 жовтня у Парижі (Франція).

{social}

{iarelatednews articleid=»910,822″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *