В Україні створено «Конфедерацію голубиного спорту»

pg12-13 березня 2013 року офіційні представники двох громадських ВАПСГ та ФГСУ, що представляють Україну в F.C.I. (Міжнародна федерація любителів голубів), відвідали штаб-квартиру цієї міжнародної організації в Халле (Бельгія).

Свердел Р.П. та Боднараш І.Д. — президенти ВАПСГ і ФГСУ представляли українські громадські організації на засіданні Ради директорів F.C.I. Вони були запрошені на цей захід, що проходить два рази на рік.

Ця подія примітна тим, що першим питанням у порядку денному було підписання і вручення українській делегації офіційного рішення Ради директорів F.C.I. про представництво України в цій організації.

Україна, як країна, була прийнята до F.C.I. 24.01.1997 р., про що є відповідний Сертифікат. Оскільки представництво України у F.C.I. впродовж багатьох років було нестабільне, а деколи і незрозуміле, але в останні роки дві громадські організації — це ВАПСГ та ФГСУ, довели свою здатність працювати у F.C.I. на благо голубівників своєї країни та голубиного спорту в Україні, було прийнято рішення про створення «Української Конфедерації голубиного спорту». В це об’єднання і увійшли, зазначені вище українські громадські організації, ВАПСГ та ФГСУ, при цьому Україна матиме «один голос» у F.C.I.

Рішення F.C.I. про створення «Української Конфедерації голубиного спорту» було складено в оригіналах у трьох примірниках: один залишився у F.C.I., а два інші — вручені президентам українських організацій. Усі примірники рішення були власноручно підписані всіма членами директорату F.C.I.

Президент F.C.I. Ж. Терезо ​​заявив, що створення «Української Конфедерації голубиного спорту» — це перший приклад до вирішення подібних проблем у голубиному спорті деяких країн, в яких в результаті утворення декількох федерацій, що претендують представляти свою країну у F.C.I. Федерації або інші об’єднання, які будуть створюватися в цих країнах, повинні вступати в співпрацю з організаціями, які є членами конфедерації.

Текст — Володимир Крицький, fcu.at.ua

{social}

  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *