В України 3 золота на юнацькій першості світу з самбо

sambo-youth-world-championship-2013У грецькому місті Салоніки відбувся чемпіонат світу з самбо серед юнаків на дівчат (до 18 років), юніорів та юніорок (до 20 років). На турнірі змагалися близько п’ятисот учасників із 27-ми країн.

Змагання проходили на головній арені міста «Pale de Sport», де свої матчі проводить баскетбольний клуб «Аріс», а трибуни вміщують майже 7 тисяч глядачів. За такої незвично великої як для юних спортсменів аудиторії українські самбісти зуміли не розгубитися і показали себе з найкращого боку. В активі команди 15 медалей – 3 золоті, 3 срібні і 6 бронзових:

золото

Василина-Ірина Кириченко (дівчата, понад 75 кг)

Юлія Кузьмяк (юніорки, до 48 кг)

Сергій Звєрєв (юнаки, понад 87 кг)

срібло

Ганна Александрова (юніорки, до 44 кг)

Анастасія Новикова (юніорки, до 52 кг)

Наталія Ільків (юніорки, до 56 кг)

бронза

Уляна Фрідріх (дівчата, до 65 кг)

Анастасія Шевченко (юніорки, до 60 кг)

Валерія Липовко (юніорки, до 64 кг)

Аліна Гизай (юніорки, до 80 кг)

Олег Гаврилюк (юнаки, до 56 кг)

Денис Павлюков (юнаки, до 75 кг)

Давид Харебава (юнаки, до 81 кг)

Мар’ян Мельничук (юніори, до 52 кг)

Олексій Авдеєв (юніори, до 100 кг)

Чемпіони та призери отримали не тільки медалі – їхні голови на церемонії нагородження прикрашали оливковим вінком, як колись голови переможців стародавніх Олімпіад. Як говорить легенда, цю традицію започаткував Геракл, який привіз оливу від гіпербореїв. Для нинішніх медалістів це не тільки символ сили, але й символ олімпійського майбутнього самбо.

Питання входження до олімпійської родини, до речі, було одним з головних на порядку денному 25-го конгресу Міжнародної федерації самбо. Крім того, на наступні 4 роки на посаді президента FIAS було переобрано Василя Шестакова. А до складу виконавчого комітету обрали 7-разового чемпіона світу з України Віктора Савінова. І це при тому, що наш з вами співвітчизник іще не завершив карєру спортсмена.

Вже незабаром самбо можна буде побачити у програмі ІІ Всесвітніх ігор з єдиноборств у Санкт-Петербурзі, де на килим вийдуть найсильніші борці і бійці світу. Чемпіони у шести категоріях визначаться 18-19-го жовтня. 

{social}

{iarelatednews articleid=»1638,1492″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *