Вагомий успіх наших шахістів на командному ЧЄ (U18)

chess_team_u18_euro_ukrУ м. Цельє (Словенія) цього уїк-енду підвели підсумки шестиденного марафону під назвою Командний чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат у віковій категорії до 18 років. Наші дівчата підтвердили свій статус фавориток, а ось українським юнакам вдалося приємно здивувати.

Команда дівчат, яку представили Юлія Осьмак і Олена Мартинкова, мала за середнім рейтингом перший номер, тому від них очікували високих досягнень. Вже за тур до кінця вони забезпечили собі перемогу. Обидві шахістки здобули по 5,5 очок (5 перемог, 1 нічия, 1 поразка) кожна. Переможний результат українок – 11 пунктів. Це на одне очко більше, аніж у команди Польщі, яка фінішувала другою.

Юнацька команда України у складі Володимира Ветошка, Михайла Бєлоуса, Владислава Бахмацького та Юрія Крикуна йшла під восьмим рейтингом на старті змагань. Однак у підсумку вони стали бронзовими призерами командного ЧЄ, набрав 9 колективних очок. У Володимира – 4 очка, тоді як Михайло, Владислав і Юрій набрали по 3,5 бали кожен. У підсумку їхня сума склала 14,5 очок. Попереду наших хлопців тільки представники Ізраїлю (13 пунктів) і Угорщини (11). 

Тренером обох команд є Олександр Мартинков.

Додамо, можливість зіграти з новоспеченою чемпіонкою Європи у команді Юлією Осьмак випаде 20 липня на заході, присвяченому Міжнародному дню шахів.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *