Валерій Коптенко – переможець «Арнольд Классік Європа»

altУ столиці Іспанії Мадриді пройшов спортивний фестиваль «Arnold Classic Europe 2011». Вперше в історії змагання пройшли за межами американського штату Огайо: починаючи із 1989-го, коли на дебютному «Арнольд Классік» пройшли одні лише змагання з бодібілдингу, незмінною столицею фестивалю було місто Коламбус. Нині ж, коли до програми «спортивної феєрії від Арнольда» входить близько 50 видів спорту, а за перемоги змагаються понад 18 тисяч атлетів, губернатор Каліфорнії погодився розширити географію свята спорту.
«Арнольд Классік Європа 2001» став щасливим для нашого бодібілдера Валерія Коптенка. У категорії «мастерз до 80» кг один з найбільш титулованих спортсменів України витримав конкуренцію господарів помосту і здобув довгоочікуване перше золото IFBB(турнірів під егідою Міжнародної федерації бодібілдингу).
У категорії «класичний бодібілдинг до 180см» у важкій боротьбі між тринадцятьма спортсменами наш Сергій Палкін зумів завоювати бронзу, яка стала для нього першою міжнародною медаллю.
Оксана Павлова у категорії «бікіні до 163см», на жаль, не змогла потрапити до фіналу.
{social}
{iarelatednews articleid=»634,627,610,565,322,252″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *