Валерій Крушельницький вдруге став чемпіоном Європи з го

go-Valeriy-Krushelnytskiy-u12Рівнянин Валерій Крушельницький вдруге поспіль став чемпіоном Європи з го у віковій групі до 12 років. На юнацькому ЧЄ, який проходив у Будапешті (Угорщина), він знову показав найкращий результат у категорії, яка традиційно була найбільш масовою (тут виступало 63 учасника з 10-ти країн Старого Світу).

Україну представляли 13 учнів Школи інтелектуальних ігор Рівненського міського Палацу дітей та молоді. Валерій Крушельницький зумів пройти через горнило турніру без жодної поразки і стати безсумнівним лідером чемпіонату. Головні його конкуренти змирилися з поразкою ще до закінчення чемпіонату і основні свої зусилля спрямували на завоювання 2-го і 3-го місць. Досягти такого успіху Валерію вдалося завдяки регулярним напруженим тренуванням, самостійній роботі над удосконаленням майстерності та використанню можливостей сучасних технологій (зокрема, інтернету) для свого розвитку.

У цій групі варто також відзначити вдалу гру наших Юлії Реділи, яка зуміла виграти п’ять партій із шести, та Тимофія Ляшкевича, який здобув чотири перемоги у шести партіях.

Загалом же змагання проходили у трьох вікових категоріях – до 12-ти, до 16-ти та до 20-ти років. Крім того, свою майстерність могли продемонструвати і батьки дітей, для яких був організований супутній турнір (категорія до 99 років). За перипетіями найдраматичніших партій лідерів чемпіонату можна було спостерігати на міжнародному сервері KGS, де проводилась он-лайн трансляція з кількох перших столів під час чемпіонату.

В категорії до 16-ти років виступало 47 учасників з 10-ти країн континенту, серед яких і п’ятеро українців. Найкраще відіграли Олександр Єрошкін (4-те місце) та Андрій Пилипчук (6-те місце). Олександр Єрошкін отримав путівку на чемпіонат світу. Також відзначимо високу результативність гри юної Анастасія Ваврик – п’ять перемог в шести зіграних партіях.

Дуже пристойні результати показали і батьки наших юних спортсменів. Так, Віктор Реділа (тато Ілони та Юлії, які грали в категорії до 12 років) виборов перше місце в супутньому турнірі.

{social}

{iarelatednews articleid=»1369″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *