Валуєв готує майстер-клас до Всесвітніх ігор з єдиноборств

combat-games-Valuev-and-kidsЗа пів року до початку ІІ Всесвітніх ігор з єдиноборств у їхній столиці, російському місті Санкт-Петербург, стартувала культурна програма. Перший захід з низки соціальних ініціатив організаторів – конкурс листівок-привітань «Діти малюють Санкт-Петербург».

На радість дітлахам в гості на презентацію проекту завітав відомий боксер-супертяж, депутат Державної Думи Микола Валуєв, який і в подальшому буде серед головних «селебрітіс» Combat Games.

Конкурс «Діти малюють Санкт-Петербург» триватиме до 30-го квітня. У ньому візьмуть участь роботи петербурзьких школярів 1-7 класів. Переможці отримають призи та відвідають змагання.

«Переконаний, що спортсмени, які приїдуть на Ігри в Петербург зі всього світу, зможуть доторкнутися до культури та історії нашого міста, відвідають визначні історичні місця, про які знає весь світ. Вони обов’язково побувають в Ермітажі. А дітям я хочу побажати удачі, і нехай у конкурсі переможуть найбільш вмілі і майстерні», – сказав Микола Валуєв.

Він також зазначив, що з радістю візьме участь у майстер-класах Всесвітніх Ігор з єдиноборств.

«Бойові мистецтва та спортивні єдиноборства відносяться до нематеріальних культурних цінностей. Тому культурна частина є невід’ємним і не менш важливим блоком Всесвітніх ігор, – говорить керівник дирекції Всесвтініх ігор з єдиноборств Павло Журавльов. – Враховуючи той факт, що Петербург сам по собі є культурною столицею, ми хотіли б, щоб громадськість міста брала активну участь в підготовці і проведенні Ігор ».

На середину квітня намічений і запуск квиткової програми. Зараз іде відпрацювання останніх технічних питань, пов’язаних з формуванням пакетних пропозицій, вартості квитків. Також у квітні почне роботу прес-центр Всесвітніх ігор з єдиноборств.

{social}

{iarelatednews articleid=»1413,1397,1372″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *