Василь Іванчук – призер Меморіалу Володимира Петрова

chess-Vasyl-Ivanchuk-LatviaПровідний шахіст України Василь Іванчук, який посідає 11-те місце в лютневому рейтингу ФІДЕ, став третім на Меморіалі Володимира Петрова. Змагання за участю ста п’яти шахістів пройшли у латвійському місті Юрмала.

За підсумками 14-ти турів (грали за швейцарською системою, коли між собою зустрічаються суперники з приблизно рівними результатами) український гросмейстер набрав 10 очок і посів третє місце. Перше на тай-брейку розіграли поляк Радослав Войташек та росіянин Володимир Малахов, які мали по 10,5 очка. Сильнішим виявився Войташек, який і здобув головний приз турніру.

Варто зазначити, що Василь Іванчук до останнього лідирував на змаганнях, але в останньому турі несподівано поступився Чанді Сандіпану з Індії (львів’янин прагнув виграти партію, аби здобути чисте перше місце, але його згубила помилка в атаці). Ще один українець на Меморіалі Ігор Коваленко, набравши 9 очок, фінішував на 11-й позиції.

Володимир Михайлович Петров – латвійський і радянський шахіст, який у 30-тих роках ХХ століття вважався одним з найсильніших у світі. В 1942-му році був заарештований за доносом і засуджений до 10-ти років таборів. Помер, відбуваючи покарання. Реабілітований у 1989-му році…

{social}

{iarelatednews articleid=»1357,1351,1348,1337″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *