Василь Іванчук вшосте виграв Меморіал Капабланки

chess-Vasyl-Ivanchuck-la-habanaПровідний шахіст України Василь Іванчук повернувся, щоб перемогти: після двомісячного відпочинку і тренувань він виграв Меморіал Хосе Рауля Капабланки, міжнародний турнір пам’яті третього чемпіона світу (1921-1927), що завершився на Кубі.

Це був шостий візит львівського гросмейстера на змагання на Острові Свободи, і усі шість разів Іванчук перемагав на Меморіалі – у 2005-2007, 2010-2012 роках!

Разом з Василем за перемогу в елітній групі змагань змагалося іще п’ятеро шахістів: росіяни Ян Непомнящий і Володимир Поткін, кубинці Лейнер Домінгес і Юн’єскі Кесада та чех Віктор Лазнічка.

«Нас очікує «бойовий» турнір, – говорив Іванчук напередодні першого раунду. – Приїхали молоді й амбітні спортсмени, тож, переконаний, буде багато цікавих матчів».

Втім, і 43-літній українець, який уже 37 років у шахах, амбіцій не втратив. Не так давно він говорив, що не прощається з мрією стати чемпіоном світу, а перемагати прагне у кожній окремій партії.

47-й Меморіал Капабланки Іванчук провів на стабільно високому рівні. У двоколовому турнірі він 7 матчів завершив унічию, ще три виграв (двічі змушений був здатися Домінгес, одного раз – Лазнічка), набрав 6,5 очка з 10 можливих і отримав черговий трофей. На одне очко від Василя відстали Лейнер Домінгес і Ян Непомнящий.

{social}

{iarelatednews articleid=»982,938,856″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *