Вдалий виступ збірної України на Кубку Світу з панкратіону

Збірна України з панкратіону повернулась з Кубку Світу з другим загальнокомандним місцем. У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з 14 країн світу, а відбувались вони в столиці Угорщини.

Як повідомляє Федерація панкратіону України, переможцями та призерами фіналу Кубку світу стали Магомед Ганієв, Анна Манзік, Андрій Штефан, Іслам Ісаєв, Умалт Ісаєв, Хасан Тодаєв, Флора Лучич, Микола Калинчук, Захар Крущельницький, Володимир Деордійчук, Ігор Олійник, Роман Міронов, Денис Ніконець, Іван Харченко, Олександр Козлов, Дмитро Неткачов, Альберт Мосьпан, Олена Сушко, Олександр Одинцов. І це далеко не повний перелік.

Загалом за підсумками міжнародних змагань в загальнокомандному заліку збірна команда України здобула 2 місце серед дорослих та 2 місце серед молоді та дітей!

«В принципі, це результат очікуваний. Твердий результат. Ми не ставили зараз завдання ставати першими в команді. Наше завдання було попрацювати над помилками, над розвитком кожного бійця індивідуально. Вважаю, що збірна показала себе з найкращої сторони. Враховуючи, що кількість учасників від тих же господарів змагань, угорців, перевищувала нас, вони закрили практично всі дисципліни, разом із демонстраційними формами, в яких у нас було мало представників, на відміну від угорців. Проте наше завдання виконане. Ми воюємо не числом, а вмінням. В цілому, оцінка хороша з великим плюсом. Відмінно поставимо тоді, коли виграємо Чемпіонат світу», – резюмував президент Федерації панкратіону України Олександр Мандрік.

На такій переможній ноті міжнародний сезон у панкратіоні добіг кінця. Проте відпочивати спортсменам не довго, бо попереду новий змагальний рік і до якого вже незабаром розпочнуть готуватися наші бійці.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *