Вдалий виступ українців на чемпіонаті Європи з бодібілдингу та фітнесу серед юніорів

altВ Іспанії, неподалік Мадрида, пройшов чемпіонат континенту з бодібілдингу та фітнесу серед юніорів. Збірна України здобула на змаганнях три медалі. Ілля Білоусов поклав до скарбнички команди золото, Тетяна Давиденко – срібло, а Ольга Стьопіна – бронзу.
Загалом у чемпіонаті Європи серед юніорів та майстрів IFBB (українські ветерани участі у змаганнях не брали, зосередившись на підготовці до чемпіонату світу) взяли участь 112 спортсменів з 26 країн. Команда України, яка делегувала на континентальні змагання чотирьох спортсменів, вдало закінчила змагальний сезон:
Ілля Білоусов виграв золоту медаль у категорії чоловічий бодібілдинг понад 75 кг і став абсолютним чемпіоном;
Тетяна Давиденко здобула для України срібну медаль у жіночому бодіфітнесі серед спортсменок зростом до 163 см;
Ольга Стьопіна у жіночому фітнесі (понад 163 см) стала володаркою бронзової нагороди;
Олена Бездітна посіла п’яте місце у фіналі змагань з жіночого фітнесу до 163 см.