Вдруге засяяли «Зірки України»

dance-sport-zirky-ukrainy-2013На кілька чудових сонячний зимових днів Біла Церква перетворилася на своєрідний танцювальний центр України. Тут 22-4-го лютого пройшов міжнародний турнір «Зірки України». Це вже другі змагання такого рівня, які приймало стародавнє місто на Київщині.

Якщо торік «Зірки України» відвідали спортсмени з 4-х країн, то у 2013-му на змагання зареєструвалися понад 1200 пар спортсменів у всіх вікових групах. Вони представляли 73 клуби з 9-ти країн Європи та 16-ти регіонів України. До суддівської колегії увійшли висококваліфіковані арбітри міжнародної категорії з 13-ти країн. Як відзначають організатори, рівень турніру значно зріс, в тому числі і завдяки підтримці міського голови Василя Савчука.

В рамках фестивалю спортивного танцю було визначено, зокрема, володарів Кубку України серед Юніорів-ІІ (14-15 років) у програмі 10 танців. Ними стали вихованці столичного клубу танцювального спорту «Юнік-Денс» Єгор Макаренко та Єлизавета Умрихіна (тренери – Давид та Галина Мхітарян). Для цих спортсменів золотими нагородами закінчився виступ ще у двох категоріях змагань – WDSF Junior II Latin та WDSF Junior II Standard.

Чемпіоном України серед Ювеналів-І (9 років і молодші) у стандартній програмі стала пара з міста Чернівці Олександр Турченяк – Ганна Кушнір (КТС «Гармонія», тренер –Тетяна Богданова).

У найпрестижнішій міжнародній рейтинговій категорії змагань турніру, WDSF International Open Latin, у боротьбі з 54-ма суперниками з 8-ми країн кращими результатами українських спортсменів стали:

— 4 місце (фінал): Ярослав Галай – Катерина Клішина (м. Київ, КТС «Юнік-Денс», тренери – Давид та Галина Мхітарян);

— 5 місце (фінал): Данило Щербанюк – Катерина Ульянова (м. Донецьк, КТС «Радуга-Престиж», тренер – Сергій Дороговцев);

— 7 місце (фінал): Дмитро Позовний – Таїсія Споришева (м. Біла Церква, тренер – Дем’ян Кулик).

Як відзначили у Всеукраїнській федерації танцювального спорту, міжнародні делегації дали високу оцінку організації проведених змагань і пообіцяли неодмінно повернутися сюди наступного року. 

{social}

{iarelatednews articleid=»1268,1174″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *