Вдруге за всю історію кіокушинкай в Україні нашому спортсмену вдалось вибороти призове місце на Чемпіонаті світу!

/

Шостий чемпіонат світу з кіокушинкай карате (WKO) серед чоловіків та жінок, який проходив 1-2 липня у місті Астана (Казахстан), завершився для України новим досягненням. Нашу країну на Чемпіонаті представляли два спортсмени: Олександр Свинаренко та Тарас Гаврилець.

Нажаль, Тарас Гаврилець зійшов з дистанції вже в перший день Чемпіонату. Роковою для нього стала зустріч з японцем Yoshinobu Kumagai, у якій під час двобію Тарас отримав «гентен» (штрафне очко) та втратив перемогу за рішенням суддей.

Але Україні все ж вдалось підняти прапор над переможним п’єдесталом. Полтавчанин Олександр Свинаренко, який виступав у розділі куміте, вагова категорія 65-75 кг., приніс Україні бронзу. Володимир Прядко – тренер Олександра, дуже пишається своїм підопічним, адже Саша став другим українцем, якому вдалось увійти у трійку переможців на світових чемпіонатах за всю історію розвитку кіокушин в Україні. Це серйозне досягнення для всієї федерації. (Довідково: Першим призером на світових чемпіонатах став Олексій Касатонов, який виборов бронзову медаль у 2001 році на 2му чемпіонаті світу в Угорщині).

Слід також відмітити, що Олександр в травні цього року здобув перемогу на п’ятому чемпіонаті світу IFK, який проходив в Румунії. Варто зауважити, що участь у турнірі взяли близько 200 спортсменів з 40 країн планети.

Прес-служба Спортивного комітету України 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *