Вейкбординг: золото, срібло й бронза ЧС-2016

wakeboarding_wc-2016_ukr-1Наприкінці жовтня в Нага (Філіппіни) відбувся Чемпіонат світу з вейкбордингу 2016 року під егідою World Wakeboard Association (WWA). Українські спортсмени взяли участь в трьох вікових категоріях – хлопці до 10 років, мастерс та ветерани. І кожен наш представник відзначився на п’єдесталі пошани.

Чемпіоном світу став Данило Клещар. Юний український вейкбордист був найкращим серед Junior Boys до 9 років. Відзначимо, що Данило є діючим чемпіоном України і єдиний у світі у своїй віковій категорії, хто робить у повітрі поворот на 720 градусів. Хочемо нагадати, що на цьогорічній першості України саме змагання серед хлопчиків до 9 років зібрали найбільшу кількість учасників. Як відзначив президент Української федерації вейкбордингу та воднолижного спорту Юрій Зозуля, саме молодших категоріях діти продемонстрували дуже високий прогрес. То ж успіх Клещара на ЧС-2016 не є випадковим.

Вразив не тільки публіку, але й суддів наша легенда Дмитро Массалов. Презентуючи України в Masters Men 30-39 років, відомий вейкбордист приголомшив своїм виступом і отримав від арбітрів 97,5 бали. У підсумку Дмитро зайняв другу сходинку ЧС. Додамо, Массалов виграв всі змагання Pro на нещодавньому ЧУ.

Не залишилися ми без представництва й серед Veterans (старші 40 років). Анатолій Костик підтримав здобутки молодших колег, вигравши бронзу світового чемпіонату.

Таким чином, збірна України зібрала повний комплект нагород Чемпіонату світу 2016 року з вейкбордингу.

Прес-служба Спортивного комітету України

wakeboarding_wc-2016_ukr-2

wakeboarding_wc-2016_ukr-3

wakeboarding_wc-2016_ukr-4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *