«Веселі старти на роликах» напередодні чемпіонату України

roller-sport-veseli-startyНайближчими вихідними, 6-7-го липня, у Києві відбудеться Відкритий чемпіонат України зі швидкісного бігу на роликових ковзанах серед чоловіків і жінок, юнаків і дівчат. Участь у змаганнях можуть взяти усі охочі, але за звання чемпіонів та місця в національній збірній зможуть поборотися тільки члени Федерації роликового спорту України. Втім, і тут особливих перешкод не буде – Федерація надала можливість усім учасникам чемпіонату навіть у момент реєстрації вступити до її лав. Для цього потрібно принести фото 3х4, заповнити анкету, сплатити вступний та річний внесок – і все, шлях до медалей, а потім і міжнародних змагань, відкрито.

За тиждень до початку чемпіонату наші ролери провели яскраву презентацію свого виду спорту на Хрещатику. З нагоди святкування Дня молоді на центральній вулиці столиці провели ІІ Київський спортивний фестиваль «Веселі старти на роликах». Демонструвалися тут усі дисципліні роликового спорту – від бігу до екстремальних видів. Участь у фестивалі взяли всі бажаючі незалежно від віку, працював безкоштовний прокат роликів для киян та гостей міста.

«Веселі старти на роликах» включали в себе змагання «М’яч у ворота», «Верткий м’яч з ключкою», «U-Jump» – екстремальне катання на роликах в стилі фріскейт. Також вперше ролери змагалися у стрибках у довжину і висоту одночасно – два бар’єри висотою півтора метри ставили поруч і поступово розсували, аж до 3,25 метра один від одного.

Мабуть, найбільш видовищними стали змагання з артистичних стрибків з трампліну через планку (які нагадують лижний фрі-стайл). Також організатори фестивалю вручили призи та дипломи переможцям в індивідуальних номінаціях: «За волю до перемоги», «За найкраще володіння роликами», «Найкращий друг, який підтримує», «За активний відпочинок на роликах», «Швидкий ролер».

{social}

{iarelatednews articleid=»1200″}

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *