Відбулись чемпіонат Європи U-16, U-18 та IV етап Кубку світу з гирьового спорту

В м.Гарліава (Литва) відбулись чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат (U-16, U-18) та IV етап Кубку світу з гирьового спорту. У змаганнях взяли участь 13 українських спортсменів (чотири дівчини, шість юнаків та троє дорослих). Юнацька збірна на ЧЄ здобула 16 нагород, з них: 6 срібних та 10 бронзових. Спортсмени змагались у вправах: двоборство, довгий цикл, ривок та естафета.

Срібними призерами стали: Стригунов Антон (двоборство), Свириденко Олександр (двоборство), Юрик Олександр (двоборство, довгий цикл), Катюха Денис (довгий цикл) та Жужома Анжеліка (ривок). Бронзові нагороди мають у своєму арсеналі: Стригунов Антон (естафета), Юрик Олександр (естафета), Катюха Денис (естафета), Малиш Михайло (довгий цикл, естафета), Дуленко Артем (довгий цикл, естафета), Нескреба Тетяна (ривок), Килипко Альона (ривок) та Масловська Валерія (ривок)

Також, в м. Гарліава відбувся IV етап Кубку світу з гирьового спорту. Представники національної збірної України (Коломієць Олег, Ткаченко Микола, Бербеничук Валентин) вибороли золото в командній естафеті, крім того, Бербеничук Валентин в індивідуальному виді програми — двоборство здобув срібло.

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших перемог!

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *