Відбулись перші тури Чемпіонату України з флорболу!

В Україні все більшої популярності набуває флорбол – один із різновидів хокею, який грається без льодового майданчика.

Зовсім недавно в м. Запоріжжя відбулись перші тури Чемпіонату України серед чоловічих та жіночих команд Вищої ліги. Матчі головної флорбольноі першості країни відбулися на майданчику спортивного комплексу «Мотор-Січ».

У Чемпіонаті України серед чоловічих команд Вищої ліги цьогоріч приймають участь 8 команд (більше 100 флорболістів), які представляють Київ, Рівне, Коломию, Львів, Тернопіль, Луцьк та Мелітополь. Серед жіночих команд Вищої ліги у сезоні 2017/18 виступають 6 команд з Києва, Коломиї, Новояворівська, Нового Роздолу, Запоріжжя та Мелітополя.

За підсумками першого туру регулярної першості трійку лідерів серед чоловічих команд склали: «Скала» (Мелітополь), «Лемберг» (Львів) та «Шторм» (Тернопіль). Серед жіночого заліку турнірну таблицю очолюють новороздольский «Скіф», новояворівський «Янтар» та мелітопольська «Скала».

Тепер спортсмени готуються до наступних турів. Серед чоловічих команд наступні змагання відбудуться 1-3 грудня у м. Львів, а серед жіночих команд першість відновиться вже у 2018 році, 3-4 лютого також у Львові 3/4 лютого.

Як зазначає голова правління Української Федерації Флорболу Тамуз Хідір: «Флорбол за темпами розвитку швидко набуває популярності серед усіх верств населення України. Щорічний приріст гравців та новостворених клубів складає більше 100%! На сьогоднішній день флорболом на різних рівнях (від аматорів до суперліги) займаються понад 2 000 спортсменів та зареєстровано більше 30 Флорбольних клубів у 18 регіонах України».

Отже, флорболу в Україні бути!

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *