Відбулося нагородження переможців Чемпіонатів та Кубків з автоспорту за 2016 рік!

29 травня відбулася Урочиста церемонія нагородження переможців і призерів Чемпіонатів та Кубків України з автомобільного спорту за 2016 рік.

Під час нагородження було відзначено 283 переможця в 13 номінаціях командного заліку та 100 номінаціях особистого заліку. Найтитулованішими спортсменами цьогорічних шанувань стали: 2-х кратні Чемпіони 2016 року: Бурдейний Євген з міста Харків в дрег-рейсінгу; Островський Олександр з міста Дніпро в ралі; екіпаж з міста Одеса: Топор Руслан та Перова Марина в номінації міні-ралі та Чорний Сергій з міста Дніпро в номінаціях крос на СКА багі. Примітно, що наймолодшим чемпіоном України став 8-річний картингіст Олександр Бондарев з Києва.

За сезон 2016 відбулось 13 Чемпіонатів та Кубків України з кільцевих гонок, ралі, картингу, кросу, гірських гонок, міні-ралі, дріфтингу, дрег-рейсінгу, кантрі-кросу та трофі-рейдів, низка національних серій у інших дисциплінах автоспорту, в тому числі серед аматорів. За 67 етапів Чемпіонатів та Кубків України участь у змаганнях прийняли більше 4000 спортсменів з усіх регіонів України.

Президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк подякував Автомобільній федерації України за щорічне вшанування та підтримку кращих спортсменів і тренерів, побажав нових досягнень та яскравих перемог та висловив вдячність Федерації за ініціативну та плідну роботу над законопроектом «Про меценатство у спорті», який є важливим і необхідним для всього спорту України.

Голова Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України Артур Палатний висловив переконання, що незабаром кількість гонщиків та шанувальників автоспорту збільшиться і Україна отримає нових чемпіонів.

Автомобільна Федерація Україні висловлює впевненість, що спортивний сезон 2017 року стане ще більш насиченим різноманітними спортивними заходами та принесе нові перемоги та спортивні здобутки! Запрошуємо приєднуватися до автомобільного руху України!

 

Прес-служба Спортивного комітету України 

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *