Відбувся чемпіонат України з більярдного спорту (триборство)

В Вінниці відбувся чемпіонат України з більярдного спорту (триборство) серед юніорів, юнаків та дівчат. Загалом у змаганнях взяли участь півсотні спортсменів з 15 областей України.

В перший день змагань серед юнаків в олімпійку пройшли: Івасюк Тимур, Підлісний Владислав, Гнелиця Тарас, Білий Любомир, Ісаєв Владислав, Поляков Володимир, Розбицький Віктор та Жданов Федір. Але вже після чвертьфінальних матчів боротьбу продовжили Івасюк Тимур, який обіграв Підлісного Владислава з рахунком 2:0; Ісаєв Владислав, який з таким самим рахунком розбив Розбицького Віктора та Білий Любомир, який виявився сильнішим Гнелиці Тараса. Лише в матчі між Чумаком Давидом та Головенко Валерієм не визначився переможець після вільної та комбінованої піраміди. В фіналі зустрілись Івасюк Тимур та Ісаєв Владислав. Тимур у півфіналі обіграв Білого Любомира (2:0), а Ісаєв Владислав залишив бронзу Чумаку Давиду. В золотому фіналі переможцем став Івасюк Тимур.

У юніорів в плей-оф за верхньою сіткою вийшов Непийпиво Ілля та Гоменюк Микита. Через нижню сітку в матчі з Багацьким Денисом у півфінал вийшов Денисов Владислав, а в протистоянні між Таланенком Олександром та Кузьменком Володимиром в олімпійку вийшов Таланенко Олександр. Тут Микита з рахунком 2:0 обіграв Олександра, а Владислав здолав Іллю. У фінальній зустрічі золото здобув Гоменюк Микита.

В дівчат в олімпійку через верхню сітку вийшли Малахова Юлія та Скочук Марія. В нижній сітці в матчі за вихід в півфінал Кликова Анастасія в динамічній піраміді обіграла Шевчук Вікторію з рахунком 2:1, а Василова Яна також в динамічній піраміді виявилась сильнішою за Завгородню Єлизавету (2:1).

В півфіналі переможницями вийшли Кликова Анастасія та Скочук Марія. Саме дівчата тримали найбільшу інтригу у фіналі після дуже напруженних матчів у віліній та комбінованій пірамідах, в «динаміці» Марія Скочук все ж переграла свою суперницю.

Прес-служба Спортивного комітету України  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *