Відбувся Чемпіонат України з панкратіону серед дітей та юнаків

В Білій Церкві відбувся Чемпіонат України 2018 з панкратіону серед дітей та юнаків. Змагання проводились двох розділах – грепплінг та традішн, в кожному з них боротьба велася в особистому та командному заліках.

Загалом участь у турнірі взяли майже півтисячі учасників, які представили 15 регіонів: Буковину, Вінниччину, Волинь, Дніпропетровщину, Київщину, Кіровоградщину, м. Київ, Одещину, Рівненщину, Сумщину, Тернопільщину, Харківщину, Хмельниччину, Черкащину, Чернігівщину.

Через непогоду, як повідомляє Федерація панкратіону України, дістатися змагань не змогли збірні Миколаївської та Херсонської областей. Адже саме ці регіони зазнали найбільших проблем у зв’язку з різким погіршенням погодних умов напередодні старту.

У командному заліку обох розділів перемогу святкували бійці Сумської області. Другими фінішували представники Чернівецького регіону. Кіровоградщина замкнула трійку кращих як у грепплінгу, так і в традішн.

«Чернівці, як і Суми, є лідерами в розвитку панкратіону і грепплінгу. А ось приємно здивувала в цьому році Кіровоградська область. Вона приїхала потужним складом, взяла багато золотих медалей, більшість з хлопців зуміли проявити себе. Також вони увійшли до складу попередніх кандидатів в збірну на Чемпіонат світу. Для мене це було здивуванням. Одеса, незважаючи на погодні умови в їхньому регіоні, які не дозволили прибути повним складом, навіть неповним зуміла досить добре виступити. Були також окремі спортсмени в різних регіонах гідні поваги і уваги з боку тренерського складу молодіжної збірної команди країни», – розповів головний тренер збірної України Сергій Чередніченко.

Фото: Федерація панкратіону України

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *