Відбувся чемпіонат України з парашутного спорту (групова акробатика)

Минулими вихідними на аеродромі «Київ Південний», що знаходиться приблизно за 60 км від столиці відбувся чемпіонат України з парашутного спорту. Вітчизняні парашутисти змагались в дисципліні групова акробатика «Двійка». Участь в чемпіонаті взяли 9 команд по три особи (два спортсмена + відео-оператор).

Чемпіонами України стали парашутисти команди «Фітарези» у складі Резяпова К., Алексеєнка В. та  Комаревського С. (відеооператор). На кожну команду відведено по п’ять стрибків. Переможці цьогорічної національної першості в сумі всіх спроб склали 85 фігур (середній показник фігур протягом стрибка – 17), що майже на 10 фігур більше, ніж у найближчих суперників.

Другий показник продемонструвала команда «Швидкий світ», до складу якої увійшли Матора С., Миргород Ю. та Кутєпов А. (відеооператор). Команда склала 76 фігур (середній показник – 15,2) та здобула заслужене срібло.

Бронзовими призерами чемпіонату стали Деркач Н., Багірова Л. та Бедрін В. (відеооператор) з команди «Імпауер». Ця команда відстала з малим відривом, склавши у повітрі загалом 72 фігури (середній показник – 14,4).

Вітаємо переможців та учасників змагань та бажаємо подальших успіхів!

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *