Відбувся Кубок України з веслування на човнах «Дракон»

Цього місяця у спортивно-розважальному комплексі Х-Park відбулись змагання за Кубок України-2017 з веслування на човнах «Дракон».

Змагання відбувались на дистанції 12 000 метрів у відкритому (чоловіки) та змішаному класі (12 чоловіків і 8 жінок). Веслування на великих човнах «Дракон» типу Д-22, де розміщувалися двадцять гребців, рульової і барабанщик. В гонці взяли участь найсильніші веслярі — переможці та призери чемпіонатів світу та Європи з усієї країни.

У змішаному класі перемогу здобула «Мала Флотилія», продемонструвавши результат 45.50.48. Другими могли стати динамівці, але за рішенням суддівської колегії результат був скасований. Тому срібло дісталося команді «Черкаси-1» — 47.03.27.Третіми стали земляки срібних призерів «Черкаси-2» (48.07.17).

Львівські «Отамани» виявилися на четвертому місці — 49.08.71. П’ятими стали «Верхні Плавні», які продемонстрували результат 49.28.14.

Представники Київської «DBC KYIV», як уже зазначалося вище, через низку прикрих випадків, стали шостими, хоча і претендували на місце як мінімум в призерах (49.35.40). Житомирська «Сальса» посіла сьоме місце з результатом 50.19.75, і останнім став «Антей» з міста Чернігів (55.10.30).

У класі OPEN виступали спортсмени з Полтавської, Рівненської, Львівської областей та міста. Київщина у відкритому класі не брала участь.

Також нагадаємо, що близько місяця тому українці отримали в Італії прапор Міжнародної федерації Драгонботу. Він символізує те, що чемпіонат світу 2019 року з веслування на човнах «Дракон» відбудеться у нашій державі. За право провести цей турнір Україні довелося позмагатися з Індією. Утім, міжнародна комісія, проаналізувавши умови для організації перегонів на воді, а також результати, які демонструє українська збірна, віддали перевагу Києву.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *