Відбувся І етап Кубку України з пулу

billiard-pool-Artem-Koshoviy-KyivУ столичному більярдному клубі «Кураж» визначилися переможці першого етапу Кубку України з пулу «Дев’ятка». У цей різновид спортивного більярду грають битком і кулями з номерами від «1» до «9». При будь-якому ударі биток повинен торкнутися спочатку кулі з найменшим номером. Однак кулі не обов’язково забивати за порядком номерів. Якщо при правильному ударі в лузу падає будь-яка куля, то гравець залишається біля столу і продовжує гру до тих пір, поки промахнеться, порушить правила або здобуде перемогу, поклавши в лузу дев’ятку.

Турнір у Києві зібрав практично усіх найсильніших пулістів країни (за винятком Леоніда Кліщара і Дмитра Осипенка). У чоловічій сітці за перемогу змагався 21 спортсмен. Беззаперечним фаворитом вважався Артем Кошовий, медаліст чемпіонату Європи, призер етапів Євротуру, який ось уже довгий час перемагає на всіх українських турнірах, в яких бере участь.

Цього разу він надзвичайно впевнено дійшов до плей-офф, програвши лише одну парті. У чвертьфіналі проти Сергія Васьковського та у півфіналі проти Вадима Корягіна (чемпіона України-2009 з «Комбінованої піраміди») довелося докласти трохи більше зусиль – обидва матчі завершилися з рахунком 8:4.

А ось фінал завершився доволі несподівано – киянин поступився дніпропетровському більярдисту Євгену Новосаду (3:8). Для Євгена, який ще кілька років тому на рівних суперничав з Артемом, але потім здав позиції, це відмінний початок сезону. Кошовий же має нагоду проаналізувати помилки, щоб в якнайкращій формі підійти до першого етапу Євротуру-2013, який стартує у Тревізо (Італія) 28-го лютого. Там разом з найсильнішими пулістами Старого Світу Артем змагатиметься за рейтингові очки та розподіл призового фонду розміром у 34 тисячі євро.

В жіночому заліку І етапу Кубку України з «Дев’ятки» за перемогу боролися 11 спортсменок. У вирішальному протистоянні зійшлися Катерина Половинчук та Марія Бучарська. Гра розтягнулася на усі 13 партій. У «контровій» сильнішою виявилася Половинчук – Катя приймає вітання з першим місцем стартового етапу Кубку.

{social}

{iarelatednews articleid=»1324,1237,1227″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *