Відбувся І етап Кубку України з таїландського боксу

muay-thai-ukrainian-cup-2014Перший етап Кубку України 2014-го року з таїландського боксу Муей-Тай завершився в Одесі, у центрі розвитку цього виду спорту в нашій країні. Попри непрості погодні умови та складну ситуацію в країні на змагання з’їхалися більше трьох сотень спортсменів із 18-ти регіонів України (плюс уже традиційно на турнір до Одеси приїхали бійці з Молдови). Як стверджують в Українській національній федерації таїландського боксу Муей-Тай, їхні спортсмени свою майстерність демонструють винятково у ринзі.

Незвичні як для Південної Пальміри морози, коли стовпчик термометра опустився майже до мінус двадцяти, не розлякали і глядачів: палка підтримка спортсменам була забезпечена. Ті, хто зібрався на трибунах, отримали море емоцій: якщо десь учасникам змагань не вистачало майстерності і класу, вони брали своє наполегливістю, стійкістю, волею до перемоги і справжнім бійцівським характером.

Організатори змушені були «утискати» графік турніру, щоб команди з інших областей не потрапили у полон до погоди і змогли нормально повернутися додому. Тож за день атлетам доводилося проводити по кілька поєдинків. Але і в таких умовах лідери своїх вагових категорій зуміли проявити найкращі якості і здобути перемоги.

Переможці І етапу Кубку України з таїландського боксу Муей-Тай:

(чоловіки)

Гута Олег – 48 кг

Вагилевич Роман – 51 кг

Микитась Владислав – 54 кг

Дядя Володимир – 57 кг

Василіогло Михайло – 60 кг

Ярмак Владислав – 63,5 кг

Москалу Ігор – 67 кг

Нікокошев Дмитро – 71 кг

Никифоров Віталій – 75 кг

Зінченко Микита – 81 кг

Ремига Ярослав – 86 кг

Воронін Павло – 91 кг

Рогава Цотне – понад 91 кг

(жінки)

Таран Марина – 48 кг

Кулинич Анастасія – 51 кг

Фуштей Христина – 57 кг

Дунаєва Наталія – 63,5 кг

Опара Тетяна – 67 кг

Колесник Олена – 71 кг

27-го березня провідні тайбоксери країни повернуться до Одеси, щоби взяти участь у чемпіонаті України. Поки ж уболіваємо за національну збірну: уже в четвер, 6-го лютого, команда стартує на престижному турнірі «День тайбоксера» у Таїланді.

{social}

{iarelatednews articleid=»1764″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *