Відбувся І етап Кубку України з вейкбордингу у катерній версії

altУ Дніпропетровську вперше пройшли рейтингові змагання з вейкбордингу в катерній версії – Dnepr Open Cup 2011 – I етап Кубку України. 
Змагання відбувалися на території готелю GoodZone за підтримки Української федерації вейкбордингу та воднолижного спорту і Школи вейкбордингу Дмитра Массалова. 
Попри затримку змагань через погану погоду (ранок почався з проливного дощу), змагання пройшли на гідному рівні. Усі спортсмени, новачки і профі, намагалися показати верх своєї майстерності і викладалися по повній програмі. 
Судили змагання судді сертифіковані за версією WWA і WWF – Ірина Кліщар і Дмитро Остапчук, водій катера – Мельниченко Сергій. Катер змагань – Malibu. 
Змагання проходили у категоріях: Open Woman, Junior, Wakeskate, Masters і Open Men. 
Відкривали заїзди дівчата. Варя Долиніна виявилася поза конкуренцією, тим більше вона приводнився front roll.
Результати категорії Open Women
1. Долиніна Варвара, Київ – 46,5
2. Гордійчук Ксенія, Київ – 9
3. Миронова Ольга, Дніпропетровськ – 5
Перше місце у категорії Wakeskate посів Вадим Грушко з Дніпропетровська. А для Дмитра Массалова і Варвари Долиніної участь у цих змаганнях був цілковитою розвагою – задля власного задоволення.
Результати категорії Wakeskate
1. Грушко Вадим, Дніпропетровськ – 28
2. Массалов Дмитро, Дніпропетровськ – 23,5
3. Долиніна Варвара, Київ – 10
У юніорських заїздах також не було великих сюрпризів. Віктор Бігунов помітно підняв свою амплітуду, показавши гарні технічні стрибки – tantrum, front roll.
Результати категорії Junior
1. Бігунів Віктор, Київ – 50
2. Панасенко Олександр, Київ – 28,5
3. Гриценко Ілля, Київ – 15
4. Киричок Микита, Київ – 11
Юрій Зозуля з великим відривом переміг у категорії Masters, відкатавши дуже технічну і бездоганну програму – back roll-to-revert, scarecrow, tantrum.
Результати категорії Masters
1. Зозуля Юрій, Київ – 50
2. Гуристримба Влад, Дніпропетровськ – 30
3. Грушко Вадим, Дніпропетровськ – 20
4. Булатов Дмитро, Київ – 10
Найчисельнішою стала категорія Open Men. У багаторазового чемпіона України Дмитра Массалова конкурентів не знайшлося, хоча він і не дуже задоволений своїм виступом. У його виконанні ми спостерігали scarecrow з гребом, tantrum, 360, front roll, raley і krypt.
Результати категорії Open Men
1. Массалов Дмитро, Київ – 53
2. Лисенко Володимир, Дніпропетровськ – 30
3. Прокуратов Олександр, Дніпропетровськ – 25
Відмінною рисою Dnepr Open Cup 2011 стала велика кількість учасників з початковим рівнем катання, що говорить про те, що вейкбординг стає все популярнішим і що любителям цього виду спорту вже мало просто кататися, а цікаво пробувати свої сили у змаганнях. Завдяки загальній підтримці змагання пройшли успішно, тому організаторами і спонсорами було прийнято рішення зробити Dnepr Open Cup щорічними змаганнями.
{social}
{iarelatednews articleid=»596,408″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *