Відбувся 2-й етап чемпіонату України з водно-моторного спорту

altУ Хмельницькому пройшли гонки другого етапу національної першості з водно-моторного спорту. Найкращі результати тут показали гонщики із Севастополя, Дніпропетровська, Вінниці та Черкаської області. Загалом у змаганнях брали участь 48 спортсменів з різних регіонів країни.

Трасою видовищних перегонів стала ділянка річки Південний Буг у Хмельницькому. У заїздах для моточовнів в класі СН-250 перше місце посів Андрій Слісарчук (Черкаська обл.). Серед пілотів T-400 переміг севастополець Олексій Демчук, у єдиної дівчини-гонщика Анастасії Лисенко (Черкаська область) беззаперечне лідерство у своєму класі – JT-250. Андрій Березін (Севастополь) став найкращим у заїздах на човнах S(н)-350. На найвищу сходинку п’єдесталу в S-550 піднявся Юрій Спиридонов (Севастополь), а в T-550 – його земляк Олександр Федоренко.
На скутерах у класах О-350 і О-500 удача посміхнулася Дмитру Герасименку (Дніпропетровськ) та Анатолію Яковишенку (Вінниця). У класі глісерів Р-2000 неперевершеним виявився Дмитро Федоров (Дніпропетровськ).
Не обійшлося без поломок. Пілот № 7 Дмитро Лебідь невдало увійшов у поворот на своєму глісері (човен з пропелером). Після аварії корпус відновленню не підлягає. Кілька спортсменів були змушені зійти з дистанції через поломки. Але в цілому, зазначають у Національній федерації водно-моторного спорту, гонки пройшли гладко і динамічно.
Перший етап чемпіонату України проходив у Черкасах 24-26-го червня. Наступний же відбудеться 9-11-го вересня у Дніпропетровську.
{social}
{iarelatednews articleid=»699,675″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *