Відбувся чемпіонат Європи зі спортивної акробатики

altУкраїнські атлети успішно виступили на 25-му чемпіонаті Європи зі спортивної акробатики, що проходив у болгарському місті Варна з 18-го до 31-го жовтня. Здобуток нашої команди: 13 медалей різного ґатунку.
В активі українських акробатів 2 золоті, 2 срібні та 9 бронзових медалей. Загалом у змаганнях взяли участь 530 спортсменів із 25-ти країн Європи.
Акробатика як вид спорту досить молода. Міжнародну федерацію спортивної акробатики (IFSA) було створено у 1973-му році. З того часу щороку проводяться міжнародні змагання, спортивна акробатика увійшла до програми Всесвітніх ігор, які називають Олімпіадою неолімпійських видів спорту. На останніх Іграх (2009-й рік, Тайвань) українські спортсмени вибороли медалі у групових змаганнях жінок та чоловіків, а також в акробатичних стрибках.
Загалом виступи у спортивній акробатиці проходять у п’яти категоріях: чоловічі дуети, жіночі та змішані дуети, жіночі трійки і чоловічі квартети. Номери виконуються на гімнастичному помості у супроводі музики. Вони включають як групові вправи, так і індивідуальні елементи, виконувати які необхідно синхронно з музикою і партнерами. У змаганнях груп учасники обов’язково мають будувати піраміди, які повинні триматися не менше трьох секунд. У першій частині виступу дуетів повинні бути присутні як мінімум шість вправ балансування з партнером. Також до виступі входять різноманітні сальто, стрибки, підтримки тощо.
{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *