Відбувся чемпіонат України з жиму лежачи

zhym-lezhachy-sevastopol-2012У Севастополі пройшов чемпіонат України з жиму лежачи серед жінок та чоловіків, юніорок та юніорів, дівчат та юнаків. У змаганнях взяли участь близько 100 найкращих пауерліфтерів України, які спеціалізуються на жимі лежачи; серед них були і майстри спорту міжнародного класу, і заслужені майстри спорту.

У номінації юнаки гарними виступами відзначились такі спортсмени: Олексій Тарасенко – вагова категорія до 59 кг, результат – 122,5 кг; Денис Тупахін – до 66 кг, результат – 137,5 кг; у ваговій категорії до 83 кг – Владислав Лобач (167,5 кг) та Вадим Білоусов (165 кг). Абсолютну першість серед юнаків здобув Владислав Лобач з Донецька.

Серед юніорок конкурентні результати показані у ваговій категорії до 52 кг – Єлизавета Бан, срібна призерка чемпіонату світу, з результатом 98 кг встановила рекорд України серед юніорок. Єлизавета також виграла у своїй ваговій категорії у відкритому дивізіоні. Також рекордний результат (123 кг) у Ганни Гончар з Кам’янця-Подільського, власна вага якої менше 57 кг. Ганна – чемпіонка світу серед дівчат, на нинішніх змаганнях взяла й абсолютну першість серед юніорок.

У номінації юніори у ваговій категорії до 83 кг переміг Роман Мартиненко з результатом 230 кг. У ваговій категорії до 93 кг перше місце посів Богдан Гриневич, який вижав 255 кг. Цей результат забезпечив йому перше місце і у відкритому дивізіоні. А срібло тут здобув чемпіон світу серед юнаків Назар Дячук – 230 кг. Найяскравішим виступом серед юніорів відзначився срібний призер чемпіонату світу серед юніорів киянин Михайло Смілян, який упоравшись із вагою 287,5 кг, встановив рекорд України серед юніорів, посів перше місце у ваговій категорії до 105 кг та перше місце в абсолютній першості серед юніорів.

У відкритому дивізіоні серед жінок у ваговій категорії до 57 кг МСМК Ірина Данилюк посіла перше місце з результатом 117,5 кг. У ваговій категорії до 72 кг золото здобула заслужений майстер спорту з Борисполя, чемпіонка світу, Єлизавета Бирук. З результатом 150 кг вона виграла абсолютну першість серед жінок. Друге місце у цій категорії у майстра спорту з Сімферополя Ії Сулави (137,5 кг). У ваговій категорії до 84 кг з результатом 150 кг перемогла Вікторія Ланьо, а у категорії понад 84 кг – МСМК Юлія Бушуєва, срібна призерка чемпіонату Європи (140 кг).

У відкритому дивізіоні серед чоловіків у ваговій категорії до 59 кг перше місце посів Арам Арзуманян, він вижав 155 кг. Срібний призер чемпіонату світу, МСМК Іван Чупринко з результатом 215 кг переміг у ваговій категорії до 66 кг. Друге місце у цій вазі в МСМК Ігоря Гаращенка, срібного призера чемпіонату Європи (202,5 кг). У категорії до 74 кг МСМК Іраклі Мдівнішвілі та МС Руслан Собко показали однаковий результат 205 кг, але власна вага Іраклі, бронзового призера ЧЄ, виявилась меншою, тому він – перший.

Андрій Басистий з результатом 240 кг отримав першість у ваговій категорії до 83 кг. Яскравий виступ побачили глядачі у вазі до 105 кг – тут змагались чемпіон світу ЗМС Сергій Пєвнєв з Бердянська та юніор Михайло Смілян. Обидва спортсмени показали результат 287,5 кг, але Сергій був легшим, тому він здобув золото. Також його результат виявився достатнім для перемоги в абсолютній першості серед чоловіків. Перемога у ваговій категорії до 120 кг дісталась МСМК Миколі Колтакову, він вижав 275 кг, а переможець серед важковаговиків (понад 120 кг) – Богдан Грицан, 260 кг.

Багато спортсменів на цьому чемпіонаті України показали конкурентні результати для виступів на міжнародних змаганнях. Найкращі увійшли до складу збірних команд України – дорослої, юніорської та юнацької. Найближчі змагання, де наші спортсмени позмагаються за нагороди, – чемпіонат світу з жиму лежачи, який пройде 21-22 травня у чеському місті Пльзень.

{social}

{iarelatednews articleid=»1002,747,590″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *