Відбувся ЧУ з жиму лежачи без екіпірування

powerlifting-bench-pressУ стародавньому закарпатському місті Мукачеве відбувся чемпіонат України з жиму лежачи без використання спеціального екіпірування. Такі змагання почали у нас проводити відносно нещодавно, кілька років тому, і вони поступово набувають популярності. Якщо жінок виступало на цих змаганнях не так багато, то серед чоловіків була висока конкуренція і точилася серйозна боротьба як за призові місця, так і за абсолютну першість.

У турнірі жінок у найлегшій ваговій категорії – до 47 кг – перемогу святкувала майстер спорту Єлизавета Бан, призерка чемпіонату світу серед юніорок з Ужгорода. Її результат – 65 кг.

Ірина Воробйова, КМС із Луцька, стала найкращою у в/к до 63 кг та в абсолютному заліку завдяки результату 97,5 кг. Другою в цій категорії та третьою в абсолютному заліку стала Віра Бобошко, МС з Івано-Франківської області, призерка чемпіонату світу серед юніорок, з жимом лежачи 87,5 кг.

Срібло абсолютного заліку та золото у вазі до 72 кг дісталося Олені Федоренко, КМС із Луганської області, – 100 кг.

Такий же результат показала і переможниця найважчої в/к – понад 84 кг – Вікторія Поліщук, КМС із Вінниці.

Серед чоловіків боротьбу за медалі глядачі побачили у кожній ваговій категорії. Так, перше місце у вазі до 59 кг здобув Віталій Пугачов з Рівного – 127,5 кг. Лише на 5 кг від нього відстав Денис Швидко, КМС із Сум (122,5 кг). У в/к до 66 кг переміг Віктор Кисіль з Хмельницького, зафіксувавши 132,5 кг.

Золото категорії до 74 кг у КМС з Ужгорода Олександра Шляхти – 172,5 кг. Результат другого і третього місця однаковий. Легшим виявився КМС Назар Жінчин із Львівської області, важчим за нього – МС Володимир Добриднюк із Вінниці, обидва впоралися з вагою 155 кг.

Призери в/к до 83 кг показали практично рівні результати. Більше за інших вижав місцевий спортсмен, КМС Євген Захаров (175 кг). Лише на 5 кг від нього відстали МС Микола Демчак з Київської області та МС із Луганської області Роман Ахлестін, учасник міжнародних змагань. Обидва показали результат 170 кг, але Микола легший, тому посів друге місце, а Роман – третє.

Золото категорії до 93 кг отримав Назар Дячук з Івано-Франківської області, майстер спорту міжнародного класу, призер чемпіонату світу серед юніорів. Чемпіон показав результат у два центнери та став бронзовим призером абсолютного заліку. Дуже щільні результати видали інші учасники категорії. Другим став МС Олексій Гагрень з Тернополя – 177,5 кг. Усього на 2,5 кг менше за Олексія вижали ще троє спортсменів, але найлегшим був Денис Кланцатий, КМС із Вінниці, він і отримав бронзу.

У в/к до 105 кг також долю медалей вирішила власна вага спортсменів. Ігор Мосій, КМС із Львівської області, та КМС Павло Тригуб з Київської області вижали по 192,5 кг. Першим став Ігор, оскільки виявився легшим, другим – Павло. Третій у цій вазі Петро Олар з Львівської області (187,5 кг).

Заслужений майстер спорту, призер Всесвітніх Ігор і чемпіонатів світу Валерій Карпов з Полтави не мав собі рівних у в/к до 120 кг, його результат – 225 кг. Валерій також отримав срібло абсолютного заліку.

А найкращим спортсменом змагань став КМС із Сум Валентин Сітало. Узявши максимальну вагу на змаганнях – 237,5 кг, – Валентин став переможцем вагової категорії понад 120 кг та абсолютного заліку. Друге місце у надважкій категорії посів місцевий спортсмен, МС Євген Жебрак, який підкорив вагу 225 кг.

Єлизавета Бирук

{social}

{iarelatednews articleid=»1613,1231,244″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *