Відбувся Кубок світу з пейнтболу

altУ США пройшов Кубок світу з пейнтболу, де Україну представляли три київські команди: «Халк» у Дивізіоні 3, «Халк Х.О.» і «ZZ Top» у Дивізіоні 4. Загалом на турнірі зіграли 278 команд з 18-ти країн.
Командам «Халк» та «Халк Х.О.», успішно зареєструвавшись, відправилися на спаринги у сусідню Тампу. Спортсмени відзначають, що отримали перший ігровий досвід на полях PSP після введення змін до правил проведення турнірів 2011 року. Зараз PSP став відрізнятись від турнірів серії «Мілленіум» не тільки скорострільністю, але й довжиною та шириною поля, а також підказками на конвертній стороні.
Зігравши кілька матчів між собою, наші зрозуміли, що це практично новий формат гри, який суттєво відрізняється від звичного нам болу. Це стало також неприємним сюрпризом і для команди «ZZ Top», якій, на жаль, не вдалося поспарингувати через відсутність вільного часу на тренувальних базах в зоні досяжності від місця проведення.
Після спарингів «халки» провели відеорозбір усіх ігор, що дозволило виявити цілий ряд проблемних питань, які були відкориговані тренером.
Усі члени делегацій команди «Халк» (Янушевич Ярослав, Приступов Олександр, Конобас Дмитро, Дмитрук Сергій, Миролюбов Андрій, Лабенс Олександр) та «Халк Х.О.» (Лавров Олександр, Тимченко Дмитро, Яслинський Вадим, Смирнов Олександр, Куріпко Сергій, Семеренко Дмитро, Лаптінов Єгор) перебували у доброму настрої і прекрасній фізичній формі.
І наші пейнтболісти насправді відмінно себе проявили у кваліфікаційних іграх, пройшовши їх практично на одному диханні. «Халк» та «Халк Х.О.» впевнено дійшли до плей-офф («ZZ Top», напевне, не вистачило саме досвіду гри в незвичних умовах). Переможна хода «Халка», щоправда, зупинилася вже у першому раунді «олімпійки». Натомість «Халк Х.О.» дійшов до чвертьфіналу, і тільки там припинив боротьбу за загальну перемогу – у напруженій боротьбі наші хлопці поступилися американській команді «Central Florida Paintbal» з рахунком 3:4.
{social}
{iarelatednews articleid=»876,822,776″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *