Відбувся Кубок України з армспорту

altСевастополь вже у дванадцяте приймав змагання на Кубок України з армспорту. На відміну від попередніх років, коли турнір тривав два дні (спершу боролися на ліву руку, наступного дня – на праву), цього разу змагання пройшли динамічно і переможці визначилися упродовж одного дня.
За перемогу змагалися близько двох сотень армреслерів з 19-ти регіонів України. Серед них – чемпіони світу та Європи. Було представлено 4 вагові категорії у жінок та 11 – у чоловіків.
Командний залік виграла збірна Харкова, вкотре підтвердивши славу одного з найсильніших у боротьбі на руках міст світу – харківські армреслери є 15-разовими чемпіонами України, багаторазовими володарями Кубку України. Наша ж національна команда – у когорті лідерів світового армспорту.
Друге місце у спортсменів з команди Дніпропетровська, третє – у рукоборців з Рівного.
Якщо брати індивідуальні досягнення, то головний суддя змагань, віце-президент Федерації армспорту України Георгій Лобанов в коментарі севастопольському новинному порталу відзначив Заслуженого майстра спорту з Кривого Рогу Олексія Семеренка.
Олексій Семеренко – 4-разовий чемпіон світу, 5-разовий чемпіон Європи, 17-разовий чемпіон України, 5-разовий чемпіон країн СНД серед військовослужбовців, чемпіон Європи серед професіоналів. Він повернувся після дворічної перерви у змаганнях і виборов у ваговій категорії понад 110 кілограмів два перших місця – у боротьбі на ліву і на праву руку.
{social}
{iarelatednews articleid=»528,518,462,359″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *