Відбувся Кубок України з армспорту

armsport-ukrainian-cup-2012У Севастополі пройшли змагання на Кубок України з армспорту. Турнір зібрав 206 рукоборців. Здебільшого це – молоді спортсмени, майбутнє українського армреслінгу. Було і на кого рівнятися цій перспективній і вже зараз добре підготованій як фізично, так і технічно молоді – участь у змаганнях взяли чемпіони світу Олексій Семеренко і Сергій Токарєв.

У кожній ваговій категорії точилася запекла боротьба, інтрига жила до останнього і в боротьбі на праву, і в боротьбі на ліву руку. Крім того, не можна не відзначити чітку і кваліфіковану роботу суддівського корпусу – на змаганнях не було жодного протесту. Повні протоколи турніру у Севастополі можна переглянути на сайті Української федерації армспорту.

Також на Кубку України було підбито спортивні підсумки 2012-го року. Вже 16-й рік поспіль (!) найкращою серед найкращих армспортивних регіонів України стала Харківська область, друге місце в АР Крим, а третє виборола Дніпропетровська область, яка за результатами Кубку обійшла команду Полтавської області.

Серед 83-х клубів України також 16-й рік поспіль перше місце посіла команда НТУ «ХПІ» (Харків), друге місце також у харківської команди ХНАМГ, третє місце у клубу ЗОГ ДЮСШ (Полтавська область).

Тим часом провідні армреслери країни готуються до Кубку світу «Nemiroff World Cup 2012», який пройде у Польщі 10-11-го листопада. Відстоювати честь синьо-жовтого прапора будуть 27 спортсменів. На жаль, не зможе взяти участь у Кубку світу легендарний Рустам Бабаєв – багаторазовий чемпіон світу і Європи, який цього року показував блискучу форму і виграв по два золота на європейському та світовому чемпіонатах, зазнав травми.

{social}

{iarelatednews articleid=»1261,1129,1085″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *