Відбувся Кубок України з пауерліфтингу

altУ місті Коломия Івано-Франківської області завершилися Кубок України та чемпіонат України серед студентів ВНЗ з пауерліфтингу. Оскільки дані змагання не є відбірковими і відбуваються наприкінці сезону, то члени збірних команд України у них участі не брали. Однак це не позбавило турнір конкуренції, неочікуваних перемог та кількох рекордів України, адже не оминули увагою Кубок України чемпіони та призери міжнародних стартів.
У жіночих змаганнях взяла участь 21 представниця ніжної статі. Один з найяскравіших виступів записала у свій актив Уляна Лютник з Коломиї, яка на рідному помості стала переможницею Кубку України у ваговій категорії до 72 кг, показавши результат у сумі триборства у півтонни! Серед інших виступів хочеться відзначити здобуток Варвари Братникової з Дніпропетровська – вона перемогла у ваговій категорії до 57 кг і вперше виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу з результатом 437,5 кг. Єлизавета Бан з Ужгорода виграла у найлегшій ваговій категорії до 47 кг із сумою триборства 355 кг.
У змаганнях чоловіків запекла боротьба за призові місця точилася у кожній ваговій категорії. Караченцев Антон та Чеботар Сурадж (призер чемпіонату Європи) змагалися за золото у ваговій категорії 66 кг. Обидва спортсмени показали результат у 710 кг, а легшим виявився Антон Караченцев. На шляху до перемоги Антон встановив рекорд України у тязі (285 кг) та вперше виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу.
Чемпіон Європи серед юніорів Микола Баранник став переможцем Кубку України у ваговій категорії до 74 кг. Його здобуток – 775,5 кг у сумі триборства (рекорд України серед юніорів) та 313 кг у присіданні, що є новим рекордом України.
Яскравий виступ також побачили глядачі у категорії до 83 кг. Переможцем тут став Володимир Тихоступ з Білої Церкви, срібний призер юніорського чемпіонату світу. Результат Володимира у присіданні – 332,5 кг (рекорд України серед юніорів), у жимі лежачи – 222,5 кг, у тязі становій – 292,5 кг; ці показники дозволили встановити рекорд України серед юніорів у сумі триборства – 847,5 кг.
Призер чемпіонату Європи Володимир Беттяр переміг у ваговій категорії до 93 кг, його результат 880 кг виявився на 27,5 кг більше суми триборства Юрія Михайлова, який посів друге місце, проте виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу.
У ваговій категорії до 105 кг призер тогорічного чемпіонату світу серед юніорів Сергій Пархоменко реабілітувався після невдалого виступу на цьогорічному чемпіонаті світу, здобувши перемогу з результатом 915 кг. А Максим Скобелев, ставши МСМК, лишився зі сріблом – 890 кг.
У ваговій категорії до 120 кг Михайло Потапенко (також загартований на міжнародних змаганнях) став переможцем, а Василь Грицько у безкомпромісній боротьбі здобув срібло. Обидва спортсмени вперше виконали норматив МСМК.
{social}
{iarelatednews articleid=»928,927,796,747,590,503,379″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *