Відбувся особистий чемпіонат України з орієнтування бігом

altПоблизу села Трикрати Вознесенського району Миколаївської області пройшов особистий чемпіонат України зі спортивного орієнтування бігом.
Змагання проходили на трьох дистанціях: нічна коротка, середня у заданому напрямку і довга у заданому напрямку (коли контрольні пункти мають бути пройдені у певній послідовності). 
Місцевість тут має дві ландшафтні зони. Перша – традиційно-типова «Южноукраїнська» – скелястий каньйон річок Арбузинка та Мертвовод. Висота схилу – від 25 до 45 метрів. З обох боків каньйону велика кількість вертикальних та круто-схилих скель висотою від 1,5 до 20 метрів, місцями покритих мохом, що може бути причиною зісковзування, надто в мокру погоду. Кам’яні плити майже завжди в сторону каньйону закінчуються урвищем. Рослинність розвинута в основному в нижній, приструмковій зоні, там також може бути висока трава та кропива у невеликій кількості. Біля скель багато кущів середньої та тяжкої прохідності. Дорожня сітка розвинута слабо. У межах карти можуть бути гранітні кар’єри з вертикальними ступеневими скелями різної висоти та великою кількістю кам’яних розсипів, подолання яких суттєво знижує швидкість бігу.
Друга – листяний ліс середньої та важкої прохідності з острівками паркового лісу та великою кількістю галявин з сіткою доріг і стежинок середньої густоти. На карті присутні також великі відкриті площі з різними дрібними формами рельєфу, невеликими кам’яними виходами та кущами. В зоні струмків є невеликі болота.
У змаганнях жінок на нічній короткій дистанції (2 кілометри, 9 контрольних пунктів) перемогу здобула киянка Олена Доценко (43 хвилини і 13 секунд). Лише двома секундами їй поступилася Ніна Кузнецова з Дніпропетровщини. Ще одна представниця Дніпропетровської області Анастасія Калиновська стала третьою.
У чоловіків у нічному старті (3 км, 11 КП) переміг Дмитро Плахотнік (Харківська область) – 46 хв 18 с. Другий результат в Олександра Чобана (Чернівецька область), третій – у Євгена Данька з Луганщини.
На середній дистанції жінки у заданому напрямку мали пройти 16 КП, а оптимальна довжина проходження складала 3,75 км. Чемпіонкою України стала Ольга Резніченко (Сумська область), срібною призеркою Ольга Слута, бронзовою – Тетяна Кузнецова (Дніпропетровська область). 
Чоловіки проходили 19 КП (4,85 км). Переміг Артем Панченко із Сумщини (35:21). На дві секунди гірший результат показав киянин Сергій Заїка, а третім став Олександр Марчук (Вінницька область), котрий програв переможцю одну хвилину.
На довгій дистанції (7,5 км для жінок і 13,6 км для чоловіків) переможцями і призерами чемпіонату України стали: Олена Стругальова (Вінницька область), Вікторія Сухаревська (Луганська область), Ольга Резніченко; В’ячеслав Мухідінов (Закарпатська область), Олександр Марчук, Максим Щербаков (Сумська область).
{social}
{iarelatednews articleid=»574,516,457,447,444,367,331″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *