Відбувся шостий етап ЧУ з боулінгу

bowling-championat-ukrainy-Dnipropetrovsk-1Переможцями шостого етапу XII чемпіонату України зі спортивного (десятикегельного) боулінгу стали Дарина Ковальова та Олександр Кондратьєв. Друге місце у жіночому заліку за підсумком фіналу посіла Олександра Якуніна, третє – Наталія Щербиніна. У чоловіків срібло етапу виборов Федір Горбенко, бронзу – Михайло Каліка.

Найкращі результати в одній грі показали Ковальова (255 очок) і Юрій Гірник (257).

Також в рамках турніру, що проходив у дніпропетровському клубі «Панорама», відбувся проведено 4-й етап молодіжної першості. Його переможцями стали Антон Єрьомін (у старшій віковій групі) та Рустам Загребельний (у молодшій).

Напевне, втрутились би у боротьбу за найвищі місця Віктор Степаненко і Валентин Кучеренко, одні з найкращих молодих боулерів країни. Але вони у ці дні захищали честь українського прапора на Міжнародному юнацькому турнірі у Гаазі (Нідерланди). Змагання, популярність яких стрімко зростає, проводиться для дітей, юнаків і дівчат різних вікових груп (до 18 років, до 21 року та з голландського етапу – 22-25 років). Турнір складається з шести етапів в різних країнах: Англія, Ірландія, Франція, Німеччина, Бельгія і Голландія.

Етап у Гаазі був передостаннім. В ньому взяли участь понад 220 дітей з різних країн (Англія, Ірландія, Франція, Німеччина, Бельгія, Голландія, Норвегія, Данія, Росія, Україна). Команда з України була представлена в скромному, але, як виявилося, у дуже влучному складі: боулери Віктор Степаненко і Валентин Кучеренко, тренер Геннадій Сидоренко, менеджер Юрій Кучеренко.

Віктор грав у найсильнішій групі турніру (група № 1, її назвали «групою смерті») і показав небачену сміливість і волю до перемоги, зігравши в кваліфікації 225,16 середній за 8 партій (1801 кегель), поставивши свій особистий рекорд. Цей результат дозволив йому увійти до півфіналу, тобто до числа найкращих шести боулерів групи. До суперфіналу Виті не вистачило усього лише 12 кегель! У результаті він посів 5 місце, за що і отримав при нагородженні фіналістів свій перший європейський «білий конверт».

Валентин також грав у досить сильній групі № 3, також, як і Віктор, поставив особистий рекорд середнього результату за 7 партій: 196,7 (1377 кегель). У впертій боротьбі з голландським боулером Кучеренко посів 4 місце і так само отримав свій перший «білий конверт» на міжнародному турнірі.

{social}

{iarelatednews articleid=»984,952,936″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *